Endor Krém na redukciu celulitídy 200ml

Endor Krém na redukciu celulitídy 200ml

Krém na redukciu celulitídy Endor pomarančovú kožu redukuje vďaka pôsobeniu nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej. Koža je spevnená, vyhladená a celulitída viditeľne redukovaná.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v piatok 24. 9. možnosti doručenia
66 €
Cena za 10 ml: 3,30 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 66 kreditov

Endor Krém na redukciu celulitídy 200ml

Účinky

 • Redukuje celulitídu
 • Vyhladzuje jamky na koži
 • Spevňuje a zjemňuje pleť
 • Intenzívne hydratuje

Ako vzniká celulitída?

Celulitída sa formuje ako cievny problém v podkoží, kde dochádza k mechanickému napínaniu vláknitých pásov, nazývaných septa, podkožným tukom. Ten vystupuje medzi jednotlivé septa, ktoré utvárajú mriežku, a tlačí na dermis nad sebou. Keď nie je dermis dostatočne pevná a hutná, tento tlak tukového tkaniva sa potom prejavuje viditeľnými jamkami a nerovným povrchom kože - celulitídou. Krém na redukciu celulitídy Endor a jeho aktívne látky dermis zhutňujú. Tá je potom odolnejšia voči tomuto tlaku - nedeformuje sa a nedochádza k viditeľným prejavom celulitídy.

Kolagén, elastín a kyselina hyalurónová pre štruktúru kože

Kyselina hyalurónová je dôležitou zložkou dermis (zamša). Spoločne s kolagénom a elastínom jej aj celej koži poskytujú štruktúru, pevnosť a pružnosť. Bunky kože produkujú samy o sebe kolagén, elastín aj kyselinu hyalurónovú, ich syntéza sa však s rastúcim vekom spomaľuje, každoročne zhruba o jedno percento. Výsledkom je úbytok hutnosti a oslabeniu dermis. V lokalitách, ako je brucho, stehná a zadok, sa začínajú objavovať jamky a celulitída a koža je povolená.

Nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej

Na omladenie pleti je preto potrebné syntézu týchto troch dôležitých zložiek navýšiť. Po deviatich rokoch výskumu v oblasti onkológie a dermatológie, a následnom päťročnom vývoji samotných nanočastíc španielska firma ENDOR Technologies predstavila unikátny zlaté nanočastice, ktoré pôsobia ako vektory, obalené oligoméry kyseliny hyalurónovej prostredníctvom sírnych mostíkov. Tieto nanočastice v epidermis aktivujú receptory génu CD44.

Spevnenie pleti a vyhladenie pomarančovej kože

Receptory génu CD44 sú kľúčové pre regeneráciu dermis, ich aktivita je spätá s produkciou kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, látok nevyhnutných pre obnovu kože. Okrem toho pôsobia na proliferáciu (množenie) buniek kože a regulujú ich migráciu. S pravidelnou aplikáciou Krému na redukciu celulitídy Endor dochádza k výraznému vyhladenie celulitídy a celkovému spevnenie kože.

Podporí výsledky prístrojového ošetrenia

Krém na redukciu celulitídy Endor, ktorý zvyšuje obsah dermálnej kyseliny hyalurónovej, kolagénu a elastínu, ideálne dopĺňa prístrojové ošetrenia na redukciu celulitídy, ako napríklad rádiofrekvenčné ošetrenie, a zvýrazňuje jeho výsledky. Pre najvýraznejšiu redukciu celulitídy odporúčame zapracovať do kože Celltense Serum Endor počas prístrojového ošetrenia, a po ošetrení pravidelne aplikovať Krém na redukciu celulitídy Endor.

Redukciu celulitídy potvrdzujú štúdie

Klinická štúdia vykonávaná pod lekárskym dohľadom dokazuje, že patentovaná technológia nanočastíc zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej výrazne redukuje celulitídu a viditeľne spevňuje a vyhladzuje povrch kože. Zároveň navyšuje hydratáciu pokožky.

Používajte celoročne

Krém na redukciu celulitídy Endor obsahuje bambucké maslo vo vysokej koncentrácii. Vďaka tomu pleti poskytuje hĺbkovú výživu a hydratáciu. Preto ho môžete používať celoročne ako bežný telový krém, ktorý zároveň spevňuje pokožku, ktorú zároveň okamžite zjemňuje a vyhladzuje.

Zloženie proti celulitíde

Gold thioethylamino hyaluronic acid / nanočastice zlata s oligomérmi kyseliny hyalurónovej v 3% koncentrácii:
Patentovaná nanotechnológia častíc zlata, ktoré na seba viažu oligoméry kyseliny hyalurónovej.

 • Bambucké maslo má výrazné hydratačné účinky, takže pleť je po aplikácii hodvábna, jemná a vyživená
 • Glycerín je zvlhčujúca látka, ktorá zabezpečuje, aby bola pokožka hydratovaná a svieža
 • Jojobový olej patrí medzi najlepšie konzervanty, a navyše medzi najkvalitnejšie oleje vhodné pre pokožku
 • Hydratuje pleť, pôsobí proti jej podráždeniu a redukuje ako suchosť pleti, tak aj jej popraskanie a šupinky
 • Na koži utvára jemnú olejovú vrstvu, ktorá v nej dokáže zadržať vlahu
 • Podporuje hojenie pleti a jej regeneráciu, stimuluje syntézu kolagénu, posilňuje krvné kapiláry, a tým napomáha zachovaniu mladistvo sviežej a pevnej pleti bez vrások
 • Olej z lieskových orieškov je olej plný vitamínov a esenciálnych mastných kyselín, ktorý napomáha ochrane kože pred poškodením slnečným žiarením, podporuje produkciu kolagénu a hydratuje pleť, ktorej ochrannú bariéru posilňuje

Masáž nie je nutná

 • Krém na redukciu celulitídy Endor aplikujte ráno a večer na pokožku v oblasti postihnutých partií
 • Oproti príbuzným produktom nie je nutné tento krém zdĺhavo masírovať do pokožky

Bez škodlivých látok a bez testovania na zvieratách

Produkty Endor neobsahujú žiadne parabény, priemyselné konzervačné látky, umelé farbivá, emulgátory a agresívne povrchovo aktívne látky, pesticídy, mutagénne alebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pre kožu, sulfidy, formaldehydy, nitrozamíny, butylovaný hydroxytoluén, methylisothiazolinone a ďalšie. Žiadny z výrobkov nie je testovaný na zvieratách.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Endor Technologies, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Strie a celulitída a Telová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Strie a celulitída.

EAN: 8437012553163
Značka: Endor Technologies
Veľkosť balenia: 200 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Krém
Pre: Pre ženy
Na čo je: Na celulitídu
Vlastnosti: Netestované na zvieratách
Originálny názov: Endor Anti-cellulite Cream 200ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8437012553163
Značka: Endor Technologies
Veľkosť balenia: 200 ml
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Forma: Krém
Pre: Pre ženy
Na čo je: Na celulitídu
Vlastnosti: Netestované na zvieratách
Originálny názov: Endor Anti-cellulite Cream 200ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia