Electrolux Odvlhčovač EXD16DN4W

Electrolux Odvlhčovač EXD16DN4W

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Praktické prenosné riešenie

Táto prenosná jednotka je vybavená robustnou rukoväťou a praktickými kolieskami, ktoré sú ohľaduplné k podlahám v domácnosti. Naviac má kompaktné rozmery, takže je mimoriadne flexibilný a ľahko sa s ňou manipuluje.

Moderný škandinávsky vzhľad

Charakteristický škandinávsky dizajn kombinuje moderný nadčasový vzhľad s dômyselnými funkciami a vybavením, ako je napríklad ľahko čitateľný displej LED, takže dokonale zapadne do každej súčasnej domácnosti

Dýchajte čistý vzduch

Počas odvlhčovania CompactDry pracuje súčasne aj ionizátor, ktorý zachytáva prach a alergény, takže účinne čistí vzduch, ktorý dýchate. Doprajte sebe a svojej rodine čistejší a zdravší vzduch.

Rýchlejšie zníženie vlhkosti

V režime Turbo sa nadbytočná vodná para odstraňuje zo vzduchu veľmi rýchlo a účinne. Vlhkosť vzduchu klesne rýchlo na 45% a potom sa vzduch dosuší s pomocou ventilátora. Kondenzácia a vlhkosť je tak perfektne pod kontrolou. Tento režim je ideálny do zaparené kúpeľne alebo pri sušení bielizne v interiéri.

Praktické automatické funkcie

Vďaka funkcii automatického vypnutia Auto-Stop sa môžete spoľahnúť, že nádrž na vodu nepretečie. Odvlhčovač sa automaticky zastaví a spustí sa až po vyprázdnení nádržky. Funkcia automatického odmrazovania Auto-Defrost sa zase postará, aby spotrebič pracoval spoľahlivo aj v studenom prostredí, bez ohľadu na okolitú teplotu.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Electrolux, ktoré sú v kategóriách Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Odvlhčovače vzduchu.

EAN: 7332543649662
Značka: Electrolux
Originálny názov: Electrolux EXD16DN4W Odvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 7332543649662
Značka: Electrolux
Originálny názov: Electrolux EXD16DN4W Odvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia