Dermoxen SD ultra-calming intímny čistiaci gél pre diabetikov 125 ml

Dermoxen SD je vhodný na intímnu hygienu diabetičiek. Upokojuje a chráni …

 Zobraziť viac

Dermoxen SD je vhodný na intímnu hygienu diabetičiek. Upokojuje a chráni pred gynekologickými problémami spôsobenými cukrovkou ako sú: vaginálna suchosť, pálenie, svrbenie a začervenanie. Je vhodný ako doplnok pri liečbe problémov spojených s diabetom (cukrovkou).

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Extrémny výpredaj Extrémny výpredaj

Vlastnosti

DermoXEN SD intímny upokojujúci gél určený na intímnu hygienu žien - diabetičiek. Ženy s diabetom častokrát trpia prejavmi pálenia a začervenania kože v intímnych zónach, ktoré sa často spájajú s bakteriálnou infekciou. K tomuto javu dochádza preto, že patogénne baktérie a kvasinky majú tendenciu množiť sa rýchlo v prítomnosti vysokej hladiny glukózy. To má za následok zmenu fyziologickej rovnováhy v prostredí pošvy a nárast hodnôt pH.

Okrem toho je známe, že u žien s diabetom sa častejšie vyskytuje prejav vaginálnej suchosti a zníženie prirodzenej vaginálnej vlhkosti. Je veľmi dôležité, aby ženy diabetičky používali špeciálny prípravok na každodennú intímnu hygienu, ktorý zabráni rozvoju bakteriálnej infekcie, hydratuje kožu a sliznice a tak pôsobí proti pocitu svrbenia a pálenia.

DermoXEN SD intenzívny upokojujúci gél je špeciálne vyvinutý s jemným surfaktantom (zmáčadlom) a účinnými zložkami prírodného pôvodu.

Obsah:

  • Kyselina hyalurónova, ktorá prirodzene hydratuje, vytvára bariéru a chráni pred suchosťou a podráždením vo vagíne
  • Prírodný extrakt z chaluhy bublinatej je bohatý na vitamíny, minerály a mukopolysacharidy, ktoré majú antiseptický, upokojujúci, a hydratačný účinok
  • Kyselinu mliečnu, ktorá vytvára bariéru a udržiava fyziologické pH na koži a slizniciach, čím pôsobí proti prenikaniu patogénov avenantramid, ktorý prirodzeným spôsobom zmierňuje pálenie a pocit svrbenia

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Dermoxen, ktoré nájdete v kategóriách Drogéria, Intímna starostlivosť a Kozmetika. Výrobok je v súčasnosti v zľave 38 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Intímne umývacie emulzie a gély.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8051770527565
ZnačkaDermoxen
Cesta podania  Dermálne - na pokožku
Forma  Gél
Na čo je  Na intímnu starostlivosť
Vlastnosti  Upokojujúci  Hydratačný
Veľkosť balenia125 ml
Originálny názovDermoXEN SD ultra-calming intímny čistiaci gél pre diabetikov 1x125 ml