Delta BETAGLUKAN KIDS forte 40 kapsúl

Komplex až 6 účinných zložiek pre deti. Betaglukán s pridaným BiO …

 Zobraziť viac

Komplex až 6 účinných zložiek pre deti. Betaglukán s pridaným BiO Kolostrom, Vitamínom C, D3, Zinkom a Selénom, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému detí.

Môžete mať v stredu 4. 10.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v stredu 4. 10. od 12:00
Pilulka Expresom už v stredu 4. 10. od 09:00
14,90 €
Cena za 1 kapsulu: 0,37 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom
Nakupujte spoločne
Delta BETAGLUKAN KIDS forte 40 kapsúl
+ Delta Colostrum BiO 60 kapsúl
40,80 €
Delta BETAGLUKAN KIDS forte 40 kapsúl
+ Walmark Céčko mix vitamín C 100 mg 90 tabliet
19,20 €

Jedinečná kombinácia viacerých dôležitých látok v optimálnom zložení. Hlavnou zložkou je prémiový GOLDCELL® BETAGLUKÁN s vysokou koncentráciou (min. 80%) beta-1,3-1,6-glukánu. Získava sa z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Ďalej nemecké lyofilizované kravské DELTA COLOSTRUM s BiO certifikátom spracované šetrnou technológiou pre zachovanie bioaktivity a maximálnej účinnosti. Doplnené o vitamíny C, D3 a minerály Zinok a Selén v ich organickej forme pre správne fungovanie imunitného systému.

Vlastnosti:

 • Kvalitný GOLDCELL® BETAGLUKÁN z kvasníc
 • Nemecké DELTA COLOSTRUM v BiO kvalite
 • Komplex až 6 látok
 • Iba 1 kapsula denne!
 • 10 kapsúl v balení ZDARMA!
 • Až 40 dávok

Čo je GOLDCELL® Betaglukán?

Značkový GOLDCELL® Betaglukán sa získava z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, ktoré sa bežne používajú v potravinárstve. Jedná sa o vysoko čistý betaglukán (čistota až 80%). Všeobecne platí, že čím je vyššia čistota, tým je betaglukán účinnejší. Je to látka, ktorá sa v tenkom čreve naviaže na imunitné bunky. Obsahuje komplex biologicky aktívnych polysacharidov. Je 100% prírodný a bez GMO.

Čo je Kolostrum?

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje všetky dôležité látky, ktoré dieťa (mláďa) potrebuje na prežitie v prvých dňoch života, na vybudovanie výkonného imunitného systému. Široké spektrum zložiek zahŕňa aj protilátky IgG, IgA, IgM. Zabezpečuje prežitie a prispôsobenie mláďaťa v novom prostredí, ochraňuje ho pred chorobami. Odoberá sa výlučne zostatkové kolostrum po napojení mláďat. Pre zachovanie maximálnej účinnosti kolostra pre ľudí je dôležitá šetrná technológia spracovania bez použitia vysokej teploty. DELTA COLOSTRUM použité v prípravku DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte navyše pochádza z nemeckých BiO fariem.

Vitamín C, D3, Zinok a Selén - Prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému detí. V prípravku DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte sú obsiahnuté v množstvách odporúčaných Úradom verejného zdravotníctva.

Kedy zvoliť DELTA BETAGLUKÁN KIDS forte?

 • Prevencia v období nárastu vírusových a bakteriálnych ochorení
 • Ako podpora pri dlhodobých chronických problémoch
 • Ako podpora pri akútnych stavoch
 • Vhodné na dlhodobé užívanie

Informácie o produkte

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke (1 kapsula): Betaglukán 200 mg, Kravské kolostrum 50 mg, Vitamín C 30 mg (43% RHP*), Zinok 5 mg (100% RHP*), Selén 25 µg (100% RHP*), Vitamín D3 12,5 µg/500 IU (104% RHP*). * RHP-Referenčná hodnota príjmu.

Dávkovanie

1 kapsula 1x denne. Užívajte pred jedlom, zapite studeným alebo vlažným nápojom. Nezapíjajte horúcimi nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 40 denných dávok.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Neprekračujte teplotu skladovania 25 °C.

Zloženie

Betaglukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae), Kravské organické kolostrum lyofilizované, Vitamín C (kyselina L-askorbová), Zinok (Citrát zinočnatý), protihrudkovacie látky: mikrokryštalická celulóza a stearan horečnatý (rastlinný), Selén (seleničitan sodný), Vitamín D3 (cholekalciferol). Obsahuje laktózu.

Skúste tiež ostatné produkty značky Delta, ktoré sú v kategóriách Imunita, Colostrum a Špeciálne výživové doplnky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Colostrum.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
EAN8588007854359
ZnačkaDelta
Produktová radaDelta Colostrum
Forma  Kapsule
Pre  Pre deti
Na čo je doplnok  Na podporu imunity
Veľkosť balenia40 kapsúl
Režim výdaja  Doplnok stravy
Originálny názovDELTA BETAGLUKAN KIDS forte Kapsuly