Cowon CT5 Bluetooth sluchátka Black

Naozajstná sloboda bez káblov, skúste to bezdrôtovo a získate skutočnú slobodu.

Naozajstná sloboda bez káblov, skúste to bezdrôtovo a získate skutočnú slobodu.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Dajte zbohom zamotaným drôtom s úplne bezdrôtovými Bluetooth slúchadlami. Bluetooth slúchadlá COWON CT5 sú skutočne bezdrôtové bez akýchkoľvek otravných drôtov, ktoré by spájali ľavé a pravé slúchadlo. Už nemusíte riešiť zamotávajúci sa kábel, keď otáčate hlavou, a môžete si vychutnať úplne slobodné počúvanie hudby.

Slúchadlá COWON CT5 dokonale padnú do vašich uší a zachovávajú slobodu pohybu aj pri cvičení.

Výkonný stereo zvuk s vysokou kvalitou a bez drôtov

Užívajte vyvážený stereozvuk plný detailov vďaka skvele oddeleným kanálom a presne vyváženému vyladeniu. Pocítite nádheru bezdrôtového zvuku, ktorý kvalitou prevyšuje zvuk káblových slúchadiel vďaka špičkovým technológiám spracovania zvuku, ktoré prináša firma Cowon. Táto vysoká kvalita zvuku je zachovaná aj pri uskutočňovaní tel. hovorov, ktoré sú taktiež v stereu.

Neprerušovaný zvuk aj pri pohybe

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá COWON CT5 majú výrazne zdokonalenú odolnosť voči prerušeniu prenosu signálu, čo je nepríjemnosť, ktorá sužuje väčšinu bezdrôtových Bluetooth slúchadiel. Vstavaná keramická anténa s vysokou citlivosťou poskytuje stabilné bezdrôtové spojenie nielen medzi ľavým a pravým slúchadlom, ale aj medzi slúchadlami a zdrojom zvuku. Ani pri pohybe nezaznamenáte prerušenie signálu, či už ste v metre alebo autobuse; plynulé prehrávanie je zaistené v otvorených priestoroch až do vzdialenosti 40 metrov.

Keramická anténa

Až 24 hodín prehrávania a nabíjacia kolíska. Užívajte si slúchadlá COWON CT5 po celý deň bez toho, aby ste ich potrebovali nabíjať. V režime jedného slúchadla môžete striedať ľavé a pravé, zatiaľ čo druhé sa dobíja v kolíske, takže pri plnom nabití môžete počúvať zvuk až 24 hodín. Režim jedného slúchadla je zvlášť vhodný pri počúvaní podcastov alebo audiokníh.

* Doba prehrávania je stanovená podľa štandardizovaných firemných testov a môže sa líšiť od skutočnej doby prehrávania.

24 hodín striedavé prehrávanie a nabíjanie v kolíske

doba v režime jedného slúchadla

150 hodín pohotovostná doba

1 hodina CT5, akumulátorové púzdro

doba nabíjania

Malé, pohodlné, dobre padnúce

Jednou z nevýhod bezdrôtových slúchadiel sú ich veľké rozmery a z toho plynúce nepohodlie, pretože také slúchadlá v ušiach zle držia.

Slúchadlá COWON CT5 sú malé a majú ergonomickú konštrukciu, ktorá tieto nevýhody výrazne obmedzuje a vďaka ktorej slúchadlá pohodlne padnú do uší. Konštrukcia slúchadiel využíva prirodzené výčnelky ucha a zlepšuje stabilitu uchytenia bez ohľadu na tvar ucha. Izolačné vlastnosti špuntov umožňujú ponechať slúchadlá pohodlne v ušných kanálikoch výrazne dlhšiu dobu.

Slúchadlá COWON CT5 pohodlne a bezpečne sadnú do ucha a sú tak vhodné pre rušný životný štýl, pri použití pri chôdzi alebo behu.

Bezpečnosť a pozorné vnímanie okolia v režime jedného slúchadla

Slúchadlá COWON CT5 je možné použiť v režime jedného slúchadla, keď oba štuple fungujú nezávisle na sebe. Môžete tak bezpečne počúvať len jedno slúchadlo a vyhnúť sa tak možným nebezpečným situáciám pri riadení alebo chôdzi, pretože môžete vnímať zvuky okolia.

Režim oboch slúchadiel a jedného slúchadiel

Slúchadlá COWON CT5 môžete používať v režime oboch slúchadiel alebo jedného slúchadla, kedy sú používané obe slúchadlá súčasne alebo samostatne, nezávisle na sebe. So slúchadlami COWON CT5 sa môžete slobodne rozhodnúť, či zvolíte režim oboch slúchadiel a budete počúvať hudbu, alebo použijete režim jedného slúchadla pre počúvanie podcastov a audiokníh.

Bluetooth 5.0

Technológia Bluetooth 5.0 zaisťuje dvojnásobnú prenosovú rýchlosť oproti predchádzajúcej verzii a umožňuje až štyrikrát väčší dosah a osemnásobné prenosové pásmo dát. Dvojnásobná rýchlosť prenosu dát skracuje dobu prenosu a znižuje tak spotrebu batérií. Štvornásobný dosah umožňuje v režime nízkeho výkonu plynulé spojenie na vzdialenosť až 40 metrov. Vychutnajte si bezdrôtovú slobodu so zvýšeným výkonom technológie Bluetooth 5.0.

Špičkový zvukový čip Airoha

Slúchadlá COWON CT5 sú vybavené zvukovým čipom Airoha optimalizovaným pre prevádzku vo veľmi malých Bluetooth slúchadlách. V spojení s vysokou prenosovou rýchlosťou a výkonnou keramickou anténou obmedzujúcou rušenie umožňuje špičkový zvukový čip Airoha bezdrôtové počúvanie neprekonateľného stereofónneho zvuku z kvalitných zdrojov. Zvuk je čistý a počúvanie neprerušované, či už ste na rušnom mieste alebo v prostriedkoch verejnej dopravy.

Plynulá automatika

Slúchadlá stačí vybrať a vložiť do uší. Prístroj COWON CT5 sa sám postará o ostatných.

Jednoducho vyberiete slúchadlá COWON CT5 z kolísky a všetko sa ďalej deje plynule automaticky počnúc zapnutím zariadenia, škárovaním a prepojením ľavého a pravého slúchadla. Ak chcete slúchadlá vypnúť alebo dobiť, stačí ich vložiť späť do nabíjacej kolísky.

Všetko od zapnutia po párovanie sa deje automaticky jednoduchým vybratím a vložením slúchadiel do az nabíjacej kolísky.

Štandard IPX4 zaisťuje odolnosť proti vlhkosti a potu

Vďaka certifikácii IPX4 sú slúchadlá CT5 vhodné nielen pre vonkajšie aktivity v snehu a daždi, ale aj pre šport s potom a vo vlhku.

Preprava, nabíjanie a skladovanie v jedinej prenosnej magnetickej nabíjacej kolíske

Magnetická nabíjacia kolíska používa magnety na ochranu pred nechcenou stratou slúchadiel. Keď slúchadlá odložíte, dajte ich do kolísky, ktorá ich pomocou magnetov otočí do správnej polohy a automaticky začne nabíjať.

Štýlový dizajn vhodný pre každú príležitosť

Štýlové vzory viacúčelových kontroliek na tlačidlách umocňujú estetický dojem a prepožičiavajú slúchadlám dojem luxusného vybavenia.

Extrémne ľahké Bluetooth slúchadlá vážiace iba 4 gramy

Každé slúchadlo COWON CT5 váži iba štyri gramy, takže ich pri nosení takmer necítite. Nabíjacia kolíska je so svojimi 41 gramami tiež veľmi ľahká, takže celá súprava je ľahko prenosná, pretože jej váha s vloženými slúchadlami neprekračuje 50 gramov.

Výkonné akumulátory pre 24-hodinové počúvanie

Slúchadlá sú vybavené vstavanými 50mAh akumulátormi a akumulátor nabíjacej kolísky má kapacitu 500 mAh. Máte tak zaistené 3 hodiny počúvania v režime dvoch slúchadiel a 3,5 hodiny počúvania v režime jedného slúchadla. Aj keď sa budú obe slúchadlá nabíjať, poskytuje akumulátor v kolíske dostatočný výkon, aby ich nabil 3,5-krát bez toho, aby ste ho museli nechať káblom nabíjať. Ak budete slúchadlá striedať v režime jedného slúchadla, dosiahnete čas počúvania cez 24 hodín. Rýchle dobíjanie umožňuje doplniť energiu v slúchadlách počas jedinej hodiny, aj keď budete súčasne dobíjať kolísku a slúchadlá v nej.

* Pri striedavom prehrávaní a dobíjaní v režime jedného slúchadla. Výkon sa môže meniť podľa prostredia, v ktorom počúvanie prebieha.

Čistý zvuk pri hovore hands-free vďaka dvojitému citlivému mikrofónu

Vďaka tomu, že je každé slúchadlo vybavené vlastným mikrofónom, je možné telefónny hovor uskutočňovať aj v režime používania jediného slúchadla. Dvojitý vysoko citlivý mikrofón je vybavený technológiou obmedzenia hluku a potlačenia ozveny, takže zaisťuje čisté, nezastreté počúvanie hlasu a hlasové výzvy, ktorá upozorňuje na prichádzajúci hovor.

Jediné tlačidlo ovláda všetko

Všetky operácie so slúchadlom sa ovládajú prostredníctvom jediného tlačidla. Pohodlné viacúčelové tlačidlo zvláda množstvo funkcií, ako je vypínanie, párovanie Bluetooth, prehrávanie hudby a príjem hovorov.

Jedno stlačenie: prehrať/pozastaviť, prijať hovor/ukončiť hovor

Dva stlačenia: nasledujúca zvuková stopa, odmietnutie hovoru

Tri stlačenia: predchádzajúca zvuková stopa

Inteligentné rozpoznávanie reči a aktivácia Google/Siri jediným stlačením

Ak chcete použiť funkcie rozpoznávania reči, aké poskytujú technológie Google Now alebo Siri, stlačte a po dobu jednej sekundy podržte stlačené tlačidlo na ľavom slúchadle. Inteligentné rozpoznávanie reči je na dosah doslova špičky vášho prsta.

* Stlačenie a podržanie viacúčelového tlačidla po dobu 1 sekundy spustí funkciu rozpoznávania hlasu na vašom smartfóne alebo tablete.

(Android OS: Google Now / iOS: Siri / Windows OS: Cortana – nie je funkčný počas telefónneho hovoru)

Technické údaje:

 • Meniče 6mm, dynamické kanálové
 • Verzia Bluetooth 5
 • Profily Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
 • Pohotovostná doba až 150 hodín
 • Doba prehrávania režim jedného slúchadla - zhruba 3,5 hodiny / režim dvoch slúchadiel - zhruba 3 hodiny
 • Doba nabíjania CT5 - zhruba 1 hodinu / akumulátorové púzdro - zhruba 1 hodinu
 • Počet dostupných nabití slúchadiel CT5 pomocou nabíjacej kolísky (500 mAh): 3,5 krát (pri plne nabitej kolíske)
 • Dosah signálu až 10 m (vo voľnom priestore)
 • Hmotnosť CF2 – 4 g x 2 / akumulátorové puzdro – 41 g

Skúste tiež ďalšie produkty značky Cowon, ktoré sú v kategóriách Šport - zábava, Slúchadlá a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Bezdrôtové slúchadlá.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

Upozornenie:
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
EAN8809290183569
ZnačkaCowon
Farba  Čierna
Originálny názovCowon CT5 Bluetooth sluchátka Black