Concept VR3105 Robotický vysávač PERFECT CLEAN Laser

Concept VR3105 Robotický vysávač PERFECT CLEAN Laser

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Garancia 45 dní na vrátenie peňazí

Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.9. do 31.12.2021 získavate jedinečnú šancu otestovať si ho v pohodlí vášho domova, a to po dobu až 45 dní. Ponúkame vám čas na jeho dôkladné vyskúšanie, aby ste zistili, či je to ten pravý parťák do vašej domácnosti a či spĺňa vaše očakávania. V opačnom prípade, ak s vysávačom nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 45 dní od nákupu vrátiť a my vám pošleme peniaze. Podrobné informácie k akci "Garancia 45 dní na vrátenie peňazí".

Dokonalá orientácia

Robotický vysávač VR3105 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky až do výšky 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Model VR3105 môžete využiť aj pre upratovanie viacpodlažných domácností. Každé poschodie je však nutné samostatne zmapovať a potom navoliť v aplikácii cez históriu upratovania.

Hovorí po slovensky

Radi by ste si kúpili robotický vysávač ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3105 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovenský, anglicky, poľsky a maďarsky.

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezuhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má rad výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Li-Ion batéria

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 2600 mAh Li-Ion batériou, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 130 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, sa robot automaticky vráti do dokovacej stanice.

Na všetky povrchy

Robotický vysávač VR3105 je vybavený hlavnou kefou a dvoma bočnými kefami. Hlavná, špirálovitá kefa CARPET je tvorená kombináciou štetín a gumových lamelách. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestností a na ďalších ťažko prístupných miestach.

CARPET turbo

Funkcia Carpet turbo sa aktivuje v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

Rozvonia každý kúsok vašej domácnosti

Vysávač VR3105 je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie aromatickej tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne rozvonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Aromatická tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vône do vysávačov tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod).

TOF senzor - dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, aby nedochádzalo k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch. Nechýba ani senzor proti pádu zo schodov.

Ovládanie

Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

ROOMPLAN

Múdra funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Kompletné automatické upratovanie

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Zónové upratovanie

Vďaka zónovému režimu robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí, kde robot upratovať nebude. V zvolenej zóne robot vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť dôkladnejšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

Vhodný aj pre alergikov

Robotický vysávač VR3105 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

Jak vybrat vhodný robotický vysavač?

Robotický vysavač představuje skvělého pomocníka, který vám dokáže ušetřit spousty času. Každá domácnost je však jiná a také nároky jejich majitelů jsou rozdílné. Jak tedy vybrat ten správný model, který bude svými parametry vyhovovat právě vám? To se dozvíte v našem videu.

Technické parametre:

 • Navigačná technológia LaserTec 2.0
 • BLDC motor
 • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
 • Batérie LG BYD 2600 mAh - až 130 minút
 • TOF senzor
 • Senzor proti pádu zo schodov
 • CARPET turbo
 • Aplikácia Concept Robot v slovenčine
 • Robot hovorí slovensky
 • ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázané zóny
 • Prachový zásobník s priehradkou na aromatickú tabletu
 • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
 • Total Surface
 • 3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)
 • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Prekonanie prekážky do výšky až 1,8 cm
 • Plánovanie upratovania
 • Doba nabíjania 4-5 hodiny
 • Hlučnosť: 60-70 dB
 • Výška a priemer: 10 x 35 cm

Príslušenstvo:

 • Nabíjacia stanica
 • CARPET hlavná kefa
 • 3x HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefa

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Concept, ktoré sú v kategóriách Elektro a Kuchynské spotrebiče. Výrobok je teraz v zľave 20 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Robotické vysávače.

EAN: 8595631017371
Značka: Concept
Farba: Biela
Originálny názov: Concept VR3105 Robotický vysávač PERFECT CLEAN Laser
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595631017371
Značka: Concept
Farba: Biela
Originálny názov: Concept VR3105 Robotický vysávač PERFECT CLEAN Laser
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia