Bathmate Hydro7 - Blue

Bathmate Hydro7 - Blue

Je tu nové Bathmate HYDRO7, známy produkt Bathmate Hercules v novom prevedení.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 5+ ks
62,22 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Vákuová pumpa Bathmate je revolučný pomôcka pre mužov pre zväčšenie penisu, ako do dĺžky, tak do šírky a objemu. Revolučná technológia na vodnej báze, materiál najvyššej kvality, jednoduché a pohodlné používanie urobili z Bathmate v posledných rokoch doslova svetový bestseller medzi mužmi. Výrobca udáva nasledujúce výsledky (individuálne výsledky sa môžu líšiť) zväčšenie o 30% do šírky a 40% do objemu až o 7cm do dĺžky výsledky sú trvalé zvyšuje sexuálnu výdrž a intenzitu orgazmu podporuje erekciu.

Ako Bathmate funguje?

Bathamte nám pomôže k tomu, že sa dostane do penisu viac krvi a penis bude väčší, širší a tvrdší. Čím viac budete Bathamte používať, tým budú komory väčšie, dostane sa do nich viac krvi a tým sa zväčší Váš penis.

Použitie

Bathmate sa používa veľmi ľahko. Stačí používať 15 minút denne vo vani alebo sprchovacom kúte. Je možné používať Bathmate aj bez vody, ale použitie s vodou Vám prinesie až o 250% lepšie výsledky. Pre maximálne výsledky sa odporúča Bathmate používať 2-4 mesiace, najlepšie každodenného používania. Minimálne by Bathmate mala používať 3x týždenne. Najskôr penis premasírujete v teplej vode, potom Bathmate naplníte vodou až po okraj, vložíte do nej poloochablý penis a pumpovaním vytvoríte v pumpe podtlak. Potom už len relaxujete, poprípade připumpováním vytvoríte väčší podtlak. K Bathmate samozrejme dostanete podrobný slovenských návod. Je to naozaj jednoduché a pohodlné.

Je tu nejaké zdravotné riziko?

Bathmate je bezpečný produkt, každý kus je podrobne testovaný, ako opustí výrobnú linku. Je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Hoci je Bathmate bezpečný produkt.

Mali by ste dodržiavať nasledujúce zásady

Podrobne si prečítajte celý návod, pred tým, ako začnete Bathmate používať. Neprekačujte odporúčanú dobu používania. Ukladajte Bathmate mimi dosahu detí. Bathmate po každom použití opláchnite. Mali by ste konzultovať použitie s lekárom, ak trpíte nejakými fyzickými problémami týkajúcich sa penisu alebo ste po operácii penisu.

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Bathmate, ktoré nájdete v kategóriách Erotika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vákuové pumpy.

EAN: 5060140209966
Značka: Bathmate
Pre: Pre mužov
Originálny názov: Bathmate Hydro7 - Blue
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Nezabudnite vaše hračky správne lubrikovať!

Stimulačné gély - ľahšie k orgazmu

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 5060140209966
Značka: Bathmate
Pre: Pre mužov
Originálny názov: Bathmate Hydro7 - Blue
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia