Wod Crusher Balanced Recovery 2100g choc. hazelnut

Wod Crusher Balanced Recovery 2100g choc. hazelnut

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Najintenzívnejšie tréningové metódy- vrátane CrossFit-u® a iných funkčných tréningových metód s vysokou intenzitou- spália obrovské množstvo sacharidov a poškodzujú svalové vlákna, čo si vyžaduje pre účinnú regeneráciu správne dopĺňanie sacharidov, bielkovín alebo aminokyselín, ako aj mikroživín, elektrolytov, a vody. Okrem toho môže byť užitočným aj manažovanie zápalov. Obzvlášť kritický význam má dopĺňanie živín po tréningu hlavne v prípade, keď plánuješ trénovať viackrát denne!

Našu potréningovú regeneračnú formulu WOD CRUSHER BALANCED RECOVERY sme zostavili tak, aby zabezpečila svojim bielkovinovým a sacharidovým matrixom, ako aj množstvom užitočných extra zložiek, vyváženú podporu.

POKROČILÉ BIELKOVINY: základom našich formúl sú najlepšie zložky spomedzi tých, ktoré sú považované za najlepšie- hydrolyzované srvátkové bielkoviny, ktoré sú enzymaticky „predtrávenou“ bielkovinou, čo znamená, že je do určitej miery rozložená podobným spôsobom ako pri trávení, a preto je jej vstrebávanie a využiteľnosť najlepšia. Srvátková bielkovina je považovaná za štandardnú, pre svoju najvyššiu biologickú hodnotu, aj vo svete CrossFit-u®! Význam bielkovín je všeobecne známy, ale nie je na škodu ho zvýrazniť: bielkoviny prispievajú k zväčšovaniu objemu svalovej hmoty, a tiež k udržiavaniu zdravého stavu kostí!*

POKROČILÝ SACHARIDOVÝ MATRIX: náš produkt- založený na určenom pomere bielkovín- zabezpečuje pre organizmus sacharidový matrix s obsahom sacharidov s rôznou dĺžkou vstrebávateľnosti. Pridali sme aj živiny s rýchlymi a pomalými vlastnosťami vstrebávateľnosti, okrem iných napríklad Palatinose® a rozvetvený cyklodextrín!

Podpora EXTRA AMINOKYSENAMI: náš produkt sme doplnili aminokyselinami taurínu, ktoré sú čiastočne esenciálnymi aminokyselinami, so stabilizačnou funkciou lipidových membrán v organizme, a ktoré pomáhajú pri množstve antioxydačných obranných procesoch.

EXTRA PODPORA IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, k normálnej funkcii chrupaviek, k normálnemu stavu ďasien, zubov, pokožky a ciev.* Vitamín C ďalej pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas intenzívneho tréningu a po ňom (tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom plus 200 mg vitamínu C, nad odporúčanú dennú dávku!).*

BALANCED RECOVERY obsahuje aj elektrolyty (draslík, chlór, sodík, vápnik, horčík). Draslík prispieva k správnej činnosti svalstva, pomáha pri normálnej činnosti nervového systému, a pri udržiavaní normálneho krvného tlaku!*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku (70g – 1 1/3 odmerky) Balanced Recovery prášok v 400ml vody a užívajte pred tréningom.

Informácia pre alergikov:

Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi!

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Wod Crusher, ktoré nájdete v kategóriách Sacharidy a gainery, Šport a Športová výživa.

EAN: 728633110339
Značka: Wod Crusher
Produktová rada: Scitec Nutrition Gainery Scitec
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Balanced Recovery 2100g choc. hazelnut
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 728633110339
Značka: Wod Crusher
Produktová rada: Scitec Nutrition Gainery Scitec
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Balanced Recovery 2100g choc. hazelnut
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia