Babymoov Detská pestúnka Easy Care Digital Green

Jednosmerná audio opatrovateľka s dosahom až 500 metrov. Vybavená digitálnoue inovatívnou technológiou "Digital Green Technology", ktorá zaistí nízku mieru vyraďovania a veľký dosah.

Jednosmerná audio opatrovateľka s dosahom až 500 metrov. Vybavená digitálnoue inovatívnou technológiou "Digital Green Technology", ktorá zaistí nízku mieru vyraďovania a veľký dosah.

Môžete mať v pondelok 11. 3.  viac info
Skladom u dodávateľa
V Pilulka Boxe už v utorok 12. 3. od 12:00
Pilulka Expresom už v utorok 12. 3. od 09:00
61,90 €
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

  Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Babymoov čerpá zo svojich 20-ročných skúseností a skúseností z radov rodičov. Všetky audio opatrovateľky značky Babymoov sú vybavené technológiou "Digital Green Technology". Táto inovatívna technológia znižuje vyžarované žiarenie elektromagnetických vĺn a zároveň zaručuje najdlhšie dosahy na trhu. S audio vysielačky Babymoov si môžete užiť svoj voľný čas, a pritom stále počuť svoje dieťa.

Detskú jednotku (vysielač) ľahko umiestnite do detskej izby, do blízkosti postieľky a rodičovskú jednotku (prijímač) si ponecháte pri sebe.

Táto audio opatrovateľka kombinuje čistý zvuk bez rušenia s mnohými ďalšími funkciami. V režime VOX sa rodičovská jednotka zopne - začne prenášať zvuky, akonáhle sa vaše dieťa prebudí alebo vykríkne. Ak si túto funkciu zapnete, na zvuky dieťaťa vás upozorní akustický alebo optický alarm. U detskej jednotky je možné nastaviť citlivosť mikrofónu, u rodičovskej jednotky hlasitosť reproduktora.

Detská jednotka má tiež nočné osvetlenie, ktoré do izbičky rozptyľuje upokojujúce, tlmené svetlo.

Svoju opatrovateľku Easy Care si môžete bez problémov vziať so sebou na večerné posedenie k susedom alebo na víkend k starým rodičom. Opatrovateľky sú malé, ľahko ich zabalíte do cestovnej tašky. Pre maximálnu voľnosť pohybu fungujú obe jednotky na batérie alebo ich môžete prepojiť micro USB káblom k zdroju.

Prečo sa vám budú páčiť?

 • Digital Green Technology: nízke žiarenie a dlhý dosah
 • Dosah až 500m na voľnom priestranstve (každou prekážkou sa dosah znižuje)
 • Čistý zvuk bez rušenie
 • Nočné svetlo u detskej jednotky
 • Hlasová aktivácia: VOX funkcie
 • Automatické ladenie kanálov
 • 2 typy alarmov: akustický a optický
 • Nastaviteľná citlivosť mikrofónu
 • Nastaviteľná hlasitosť reproduktora
 • Indikátor slabých a vybitých batérií
 • Spona na uchytenie rodičovskej jednotky za opasok

Babymoov sa stane vaším spoľahlivým partnerom!

Chráňte vaše deti pred elektromagnetickým smogom

Detské opatrovateľky (detská a rodičovská jednotka) spolu komunikujú pomocou elektromagnetických vĺn. Zdravie detí je pre každého z nás prioritou, a preto Babymoov vyvinul v roku 2012 prenosovú technológiu "Digital Green Technology", aby znížil emisie elektromagnetických vĺn v detskej izbičke. Chráni malé deti pred rádiovými frekvenciami, ktoré môžu mať možné neblahé účinky na ich kognitívne funkcie a pohodu*.

Touto inovatívnou a ku zdraviu šetrnou technológiou sú vybavené všetky audio detské pestúnky Babymoov.

Vystavenie rádiovým frekvenciám a zdravie detí: stanovisko ANSES (Francúzska agentúra pre ochranu zdravia, potravín a bezpečnosť práce) - súhrnná hodnotiaca správa - jún 2016.

Chránime našu planétu

Babymoov sa zaviazal znižovať používanie plastov. Preto sú nové audio opatrovateľky dodávané len sa 2 micro-USB káble bez elektrickej zástrčky. Určite doma máte už niekoľko micro-USB nabíjačiek k vašim ostatným elektronickým prístrojom, tak prečo zahlcovať vašej domácnosť ďalšími. Obe jednotky je možné prepojiť micro-USB káblom k nabíjačke vášho telefónu alebo iné USB zásuvke / koncovke.

Chcete byť šťastným rodičom, že zaistíte bezpečnosť dieťaťa, ochránite jeho zdravie a zároveň uľahčíte životnému prostrediu, potom pre Vás máme pripravené audio opatrovateľky Babymoov!Psssssst: a ak predsa len nemáte doma micro-USB nabíjačku, nevadí, v našej ponuke máme samostatnú kompatibilnú zástrčku.

Naviac je balenie nových audio opatrovateliek Babymoov vyrobené zo 100% recyklovateľné lepenky.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Babymoov, ktoré sú v kategóriách Detské pestúnky, Matka a dieťa a Spinkanie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Detské pestúnky.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN3661276163355
ZnačkaBabymoov
Detské pestúnky  Napájanie - batérie  Nočné svetlo
Dosah pestúnky0 - 500 m
Originálny názovBaby monitor Easy Care Digital Green