Anker SoundCore Flare, Bluetooth reproduktor s LED osvetlením 1ks

Anker SoundCore Flare, Bluetooth reproduktor s LED osvetlením 1ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

O produkte

Reproduktor vyniká funkčným minimalistickým designom. Kuželovitý tvar ponúka zvýšenú stabilitu zariadenia a možnosť rovnomerného šírenia zvuku v rozsahu 360°. Speaker prostredníctvom priestorového zvuku rovnomerne ozvučí celú miestnosť. Po strane prístroja sú umiestnené podsvietené tlačidlá pre bluetooth pripojenie a zapnutie prístroja. Vedľa týchto tlačidiel sa nacháza odnímateľná gumová krytka, ktorou je chránený napájací konektor micro USB a 3,5 mm Jack. Ďalšie ovládacie prvky sa nachádzajú na hornej strane repráku. Tu je umiestnené ovládánie zvuku, skladieb, bás, a podsvietenie prístroja. Spodná časť prístroja je osvetlená prostredníctvom LED podsvietenia. Prístroj je možné využiť pri telefonovaní ako handsfree vďaka zabudovanému mikrofónu.

Vlastnosti

Reproduktor ponúka výkon 12W, basy sú zvýraznené pomocou technológie BassUp. Spárovanie s mobilným telefónom či iným chytrým zariadením prebieha prostredníctvom bluetooth rozhrania verzie 4.2. Táto technológia umožňuje stabilné a rýchle pripojenie prístrojov až do vzdialenosti 20 m. Podsvietenie spodnej časti prístroja je nastaviteľné v mobilnej aplikácii Soundcore App, na výber je z 5 prednastavených programov. K jednému prístroju je možno pripojiť súčasne 2 reproduktory Flare a počúvať hudbu v stereo režime. U takto spárovaných reproduktorov je možné synchronizovať aj ich podsvietenie. Prístroj je vybavený zvýšenou ochranou proti nepriaznivým prírodným podmienkam. Soundcore Flare obdržal certifikát na stupeň IPX7, kedy zariadenie zvládne ponorenie do hĺbky 1 m po dobu do 30 minút. Batéria prístroja umožňuje hranie až 12 h, prehrávať je možné aj behom nabíjania zariadenia.

O rade

S rozvojom bluetooth technológií narastá trend využívania bezdrôtových reproduktorov, ktoré sú vhodné predovšetkým na ničím neobmedzené vonkajšie počúvanie. Značka Anker v tomto segmente predstavuje svju radu reproduktorov Soundcore. Pre produkty tejto rady je spoločné stabilné bluetooth spojenie, ktoré umožňuje kvalitný zvukový prenos. Speaker je tak možné bezdrôtovo pripojiť k mobilnému telefónu so systémom Android i iOS. Jednoduchá prenosnosť zariadenia je podporená ich nízkou hmotnosťou a skladnými rozmermi. Tieto modely taktiež poskytujú zvýšenú odolnosť voči vode a ďalším nepriaznivým poveternostným vplyvom. Produkty Soundcore ponúkajú porovnateľnú kvalitu a moderný design konkurenčných značiek za výrazne nižšiu cenu.

Parametre:

 • Farba: čierna
 • Materiál: plast
 • Rozmery: 89 x 151 x 89 (Š x V x H)
 • Hmotnosť: 530 g
 • Pripojenie: bluetooth 4.2
 • Výkon: 12 W
 • Výdrž batérie: 12 h (pri 60% hlasitosti)
 • Kapacita batérie: 4 400 mAh
 • Stupeň odolnosti: IPX 7 (vodeodolnost)
 • Ďalšie vstupy: 3,5 mm Jack
 • Integrovaný mikrofón pre handsfree

Skúste tiež ďalšie produkty značky Anker, ktoré sú v kategóriách Šport - zábava, Reproduktory a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Reproduktory.

EAN: 848061053203
Značka: Anker
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Anker SoundCore Flare černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlením
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 848061053203
Značka: Anker
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Anker SoundCore Flare černá, Voděodolný bluetooth reproduktor s designovým LED osvětlením
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia