Airlogy Kit PRO Complex

Airlogy Kit PRO Complex

Odber vzduchu a ster z povrchu. Získate komplexný prehľad o baktériách, kvasinkách a plesniach, ktoré môžu ohrozovať zdravie Vašej rodiny.

81,69 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 2 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Jedna odberová sada pre analýzu vzduchu je určená pre priestor 25 - 30 m2, v prípade väčšieho priestoru odporúčame pre presnosť analýzy objednať viac odberových sád.

Odberová sada so sterom je určená na jeden ster z povrchu. Pre analýzu viacerých povrchov je potrebné objednať odberové sady jednotlivo podľa toho, koľko povrchov chcete analyzovať.

Pred použitím odberovej sady je potrebné naskenovať QR kód na zadnej strane krabičky a zaregistrovať sa. Postupujte prosím podľa inštrukcii na krabičke, alebo online po naskenovaní QR kódu.

Podrobnosti Airlogy Kit PRO

ComplexAirlogy Kit PRO Complex je metóda odberu, ktorá kombinuje odber vzorky zo vzduchu so sterom z povrchu. Táto metóda predstavuje ideálnu kombináciu pre jeden priestor, kedy sa odberom vzorky vzduchu zistí prítomnosť a kontaminácia mikroorganizmami ako sú baktérie, vláknité huby (plesne) a kvasinky v danom priestore. Zároveň sa sterom z povrchu, ako napríklad klimatizácie, vetracích mriežok, čističky vzduchu, steny a pod. vie preukázať prípadný zdroj kontaminácie nameranej na povrchu. Pri tejto kombinovanej metóde vieme presnejšie identifikovať zdroj potenciálnej kontaminácie a odporučiť pre vás vhodné riešenie.

Ako to funguje

Celý odber je veľmi jednoduchý. Je vytvorený špeciálne pre domáce použitie, takže ho zvládne naozaj každý. Bude vám stačiť necelá hodina času.

Neprehliadnite! Pre záruku presnosti výsledkov a bezpečnosť odobraných vzoriek musí byť odber vykonaný najneskôr do 3 dní od obdržania Airlogy Kitu. Po vykonaní odberu odošlite Kit späť najneskôr do 24 hodín. Spiatočnú obálku zaneste prosím na akúkoľvek pobočku Packety, za odoslanie do laboratória neplatíte.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Airlogy, ktoré sú v kategóriách Ostatné diagnostické testy, Zdravotnícky materiál a Diagnostické testy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Ostatné diagnostické testy.

EAN: 8582000010453
Značka: Airlogy
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Airlogy Kit PRO Complex
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8582000010453
Značka: Airlogy
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Airlogy Kit PRO Complex
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia