Airlogy Kit Basic

Airlogy Kit Basic

Vhodný na analýzu zo steny, klimatizácie, čističky vzduchu, či mriežky vetrania v aute.

51,99 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 2 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Odberová sada je určená na jeden ster z povrchu. Pre analýzu viacerých povrchov je potrebné objednať odberové sady jednotlivo podľa toho, koľko povrchov chcete analyzovať.

Pred použitím odberovej sady je potrebné naskenovať QR kód na zadnej strane krabičky a zaregistrovať sa. Postupujte prosím podľa inštrukcii na krabičke, alebo online po naskenovaní QR kódu.

Podrobnosti o Airlogy Kit Basic

Airlogy Kit Basic je určený pre zistenie a odhalenie prítomnosti mikroorganizmov ako sú baktérie, vláknité huby (plesne) a kvasinky na povrchoch (napríklad klimatizácia, čistička vzduchu, mriežky vetracieho systému alebo v aute, stena a pod.).

Ako to funguje

Celý odber je veľmi jednoduchý. Je vytvorený špeciálne pre domáce použitie, takže ho zvládne naozaj každý. Bude vám stačiť necelá hodina času.

Neprehliadnite! Pre záruku presnosti výsledkov a bezpečnosť odobraných vzoriek musí byť odber vykonaný najneskôr do 3 dní od obdržania Airlogy Kitu. Po vykonaní odberu odošlite Kit späť najneskôr do 24 hodín. Spiatočnú obálku zaneste prosím na akúkoľvek pobočku Packety, za odoslanie do laboratória neplatíte.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Airlogy, ktoré sú v kategóriách Ostatné diagnostické testy, Zdravotnícky materiál a Diagnostické testy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Ostatné diagnostické testy.

EAN: 8582000010460
Značka: Airlogy
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Airlogy Kit BASIC
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8582000010460
Značka: Airlogy
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Airlogy Kit BASIC
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia