Airlogy Kit Basic

Vhodný na analýzu zo steny, klimatizácie, čističky vzduchu, či mriežky …

Zobraziť viac

Vhodný na analýzu zo steny, klimatizácie, čističky vzduchu, či mriežky vetrania v aute.

Tento produkt nie je momentálne dostupný.
  • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

    Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku

  • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

    Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov

  • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

    Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Odberová sada je určená na jeden ster z povrchu. Pre analýzu viacerých povrchov je potrebné objednať odberové sady jednotlivo podľa toho, koľko povrchov chcete analyzovať.

Pred použitím odberovej sady je potrebné naskenovať QR kód na zadnej strane krabičky a zaregistrovať sa. Postupujte prosím podľa inštrukcii na krabičke, alebo online po naskenovaní QR kódu.

Podrobnosti o Airlogy Kit Basic

Airlogy Kit Basic je určený pre zistenie a odhalenie prítomnosti mikroorganizmov ako sú baktérie, vláknité huby (plesne) a kvasinky na povrchoch (napríklad klimatizácia, čistička vzduchu, mriežky vetracieho systému alebo v aute, stena a pod.).

Ako to funguje

Celý odber je veľmi jednoduchý. Je vytvorený špeciálne pre domáce použitie, takže ho zvládne naozaj každý. Bude vám stačiť necelá hodina času.

Neprehliadnite! Pre záruku presnosti výsledkov a bezpečnosť odobraných vzoriek musí byť odber vykonaný najneskôr do 3 dní od obdržania Airlogy Kitu. Po vykonaní odberu odošlite Kit späť najneskôr do 24 hodín. Spiatočnú obálku zaneste prosím na akúkoľvek pobočku Packety, za odoslanie do laboratória neplatíte.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Airlogy, ktoré sú v kategóriách Zdravotnícky materiál, Ostatné diagnostické testy a Diagnostické testy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Ostatné diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt ako prvý.

EAN8582000010460
ZnačkaAirlogy
PrePre dospelých
Originálny názovAirlogy Kit BASIC