Tipy na darčeky pre ženy

Vyberajte darčeky pre ženy s citom a od srdca. Potešte ich voňavým darčekovým balíčkom, prírodnou kozmetikou, myslieť môžete aj na budúce mamičky. Odvďačia sa vám úprimnou radosťou a úsmevom na tvári.

Top darčeky z našej ponuky

Tipy na darčeky pre ženy

Akým darčekom vyčarovať žene úsmev na tvári? Je to ľahké. Stačí darček vyberať starostlivo srdcom a s láskou, aby obdarovaná vedela, že vám na nej záleží a s výberom darčeka ste si dali prácu. Žiadna žena nepohrdne zmyselným parfémom, starostlivosťou o vlasy alebo voňavou kozmetikou.

Tipy na darčeky pre mamičku

ČO OCENÍ KAŽDÁ MAMIČKA

Mamičky sa o nás starostlivo a láskou starajú celý život, aby nám dopriali len to najlepšie. Preto by sme darčeky pre ne mali vyberať skutočne starostlivo. Inšpirovať sa môžeme teda hlavne tým, čo má naša maminka rada a ako trávi svoj voľný čas. Pre chvíle pohody u knižky môžu potešiť napríklad čaje ovocné aj bylinné, aktívne mamičky potešia doplnky pre podporu zdravia a imunity alebo športové doplnky, a mamičky parádnice ocenia voňavé kozmetické balíčky.

Tipy na darčeky pre manželku / priateľku

ČO KÚPIŤ ŽENE VÁŠHO ŽIVOTA?

Darček pre najmilšiu ženu - matku, babičku, priateľku - vyberajte srdcom, jeho výber nepodceňujte a ukážte, že ste sa nad ním zamysleli. Tieto ženy stoja po vašom boku v dobrom i zlom a zaslúžia si starostlivo oceniť. Trávite s nimi veľa času, viete, čo majú rady a čo ich poteší. Či už je to zmyselná vôňa parfumu, obľúbená kozmetika, doplnky pre zdravie tela i vlasov alebo potreby pre mamičky a ich najmenšie poklady.

Tipy na darčeky pro sestru

AKÉ DARČEKY TENTO ROK FRČIA U SESTIER

Na Vianoce každú sestru poteší typicky ženský darček, či už je to malé dievčatko, puberťáčka alebo dospelá žena. Kto pozná vašu sestru lepšie ako vy? Pre malú sestričku bude perfektným darčekom bábika alebo kamarát plyšák do izbičky, pre ségru puberťáčku pekný parfum a staršiu sestru môžete obdarovať voňavou kozmetikou, relaxačným kúpeľom alebo luxusnou starostlivosťou o pleť.

Tipy na darčeky pre kamarátku / kolegyňu

ČO KÚPIŤ TENTO ROK KAMARATKE

Tiež slávite Vianoce aj v kruhu pracovnom alebo s priateľmi? Ako vybrať ten správny darček, aby to nebolo moc, ale zase nie málo? S kolegyňou, kamarátkou alebo kolegyňou kamarátkou trávime zvyčajne veľa času, poznáme ich strasti i slasti z osobného i pracovného života a to by nás mohlo pri výbere darčeka inšpirovať. Pracovne vyťaženú kolegyňu iste poteší KNEIPP Sada masážnych olejov alebo Bio Matcha tea Harmony pre chvíle pohody u knižky.

Košík aktualizovaný
Rio Súprava 24 štetcov na makeup Professional Makeup Brush Set

Rio Súprava 24 štetcov na makeup Professional Makeup Brush Set

33,19 € 33.19
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.

Nič ste nevybrali a len tak hľadáte?

Objavte tipy na darčeky pre celú rodinu