Tipy na darčeky pre deti vo veku 6 až 12 rokov

V tomto veku sú deti najviac zvedavé, rozvíja sa u nich záujem o koníčky a pomaly upúšťajú od klasických hračiek pre malé deti.

Top darčeky z našej ponuky

AKÉ DARČEKY KÚPIŤ ŠKOLÁKOM

Máte doma malého zvedavého školáka, ktorý objavuje svet a neustále sa chce učiť niečomu novému? Či už dievčatko, alebo chlapec, kreatívne tvorenie zabaví každého nezbedníka.

Lego

Legendárna stavebnica Lego si získala neuveriteľnú obľubu po celom svete naprieč generáciami a prináša radosť malým aj veľkým. Kto by nepoznal farebné kocky, ktoré sa dajú ľubovoľne skladať dokopy a sú doplnené o ďalšie diely a figúrky?

Spoločenské hry

Spoločenské hry odjakživa spájajú a zabávajú celú rodinu - dospelých aj deti. Hry volíme buď zábavné pre pobavenie a zasmiatie sa alebo poučné pre rozvoj detského myslenia, predstavivosti i manuálnej zručnosti.

Autá a vozítka

Napätie i zábava pre celú rodinu. Jednorazové únikové hry s pútavým príbehom a strhujúcou atmosférou nútia k logickému premýšľaniu a riešeniu rôznych hádaniek a hlavolamov. Zapojí sa celá rodina a o zábavný večer je postarané.

Autá a vozítka

Žiadnemu malému Fittipaldimu nesmie chýbať poriadna kára, s ktorou urobí dojem na kamarátov aj tajnú lásku. Tieto vozítka zaujmú svojim prepracovaným dizajnom a zamilujú si ich chlapci aj dievčatá. Ak chcete u svojich detí zaručene zabodovať, tak poriadnym elektrickým autom sa vám to podarí.

Košík aktualizovaný
Bburago 1:24 Nissan GTR White

Bburago 1:24 Nissan GTR White

19,99 € 19.99
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.

Pištole Nerf

Nerf patria k celosvetovo veľmi obľúbeným detských pištoliam. Vyhrajú si s nimi však aj dospelí. Tieto vodné blastre, šípkové alebo na penovú muníciu zabavia na celé hodiny, kedy sa okamžite môžete premeniť vo vojakov, policajtov alebo lupiča. Všetky Nerf zbrane sú navrhnuté pre maximálne bezpečie a sú vhodné ako na doma, tak na von.

Detské elektrické zubné kefky

Čistenie zúbkov nepatrí k obľúbeným činnostiam, ale starostlivosť o detský chrup by sa nemala podceňovať, preto vyberajte také kefky, ktoré urobia z čistenia zábavu. Elektrická kefka pre deti vo veselom prevedení zaujme svojou pestrosťou, deti budú baviť jemné vibrácie a čistenie zúbkov sa stane zábavou.

Nič ste nevybrali a len tak hľadáte?

Objavte tipy na darčeky pre celú rodinu