Tipy na darčeky pre deti

Najjednoduchšie je vyberať darčeky pre deti. Bezprostredná detská radosť pri vybaľovaní darčekov pod stromčekom je neopísateľná. Pripravili sme pre vás tipy, čím potešiť deti od maličkých až po tie väčšie.

Top darčeky z našej ponuky

AKO VYBRAŤ IDEÁLNY DARČEK PRE DETI

Darčeky pre deti sa vyberajú ľahko, najlepšie rodičom, pretože majú prehľad, čo už ich ratolesť má. Ale ak sa svojím deťom chcete naozaj trafiť do vkusu a priania, zohľadnite predovšetkým vek, čo ich najviac baví a zaujíma, a či sa hrajú radšej samy alebo v kolektíve. Iný druh darčekov budete voliť pre dievčatká, iný pre chlapcov. Nezabúdajte na edukačné náučné hračky alebo novopečené mamičky a ich malé uzlíčky.

Tipy na darčeky pre najmenších

AAKÝ DARČEK OCENIA NAŠI NAJMENŠÍ

Voľbu darčeka pre najmenších môžeme rozdeliť na praktické darčeky pre novopečenú mamičku, ktorá ocení všetko potrebné pre svojho drobčeka, ďalej na darčeky pre chlapčekov alebo dievčatká, a nakoniec sa riadime otázkou, či chceme skôr edukačnú hračku, hračku do vody alebo plyšáka do postieľky. Vyskúšajte hit medzi hračkami pre najmenších Zazu králiček BIBI - šumivé zvieratko s tlkotom srdca a melódiami.

Tipy na darčeky pre deti vo veku 1 až 3 rokov

ČO TENTO ROK KÚPIŤ DEŤOM DO 3 ROKOV

U detí v tomto veku rozlišujeme, či ide o dievčatko, alebo chlapca, pretože už takto malé deti majú rozdielne záujmy. Chlapčekov budú zaujímať autíčka a jednoduché stavebnice, napr. Lego Duplo Hasičská stanica, dievčatká siahnu po plyšákovi, bábike alebo kočíku. Univerzálnym darčekom môžu byť penové puzzle alebo edukačné a vzdelávacie hračky, napríklad Zvieracie kužeľky.

Tipy na darčeky pre deti vo veku 3 až 6 rokov

AKÉ DARČEKY KÚPIŤ PREDŠKOLSKÝM DEŤOM

Žiadnemu dievčatku nesmie chýbať bábika, kočík a vybavenie pre bábiku, chlapci sa zase hodiny vyhrajú s autíčkami, vláčikmi a stavebnicami, pre malých kutilov máme Sadu náradia. Pre vonkajšie aktivity budú skvelou voľbou odrážadlá - napríklad Detské odrážadlo Milly Mally Tobi red-black - alebo stany, s ktorými sa deti vyhrajú samy aj v kolektíve.

Tipy na darčeky pre deti vo veku 6 až 12 rokov

ČO POTEŠÍ MALÝCH ŠKOLÁKOV

Máte doma malého zvedavého školáka, ktorý objavuje svet a neustále sa chce učiť niečomu novému? Či už dievčatko, alebo chlapec, kreatívne tvorenie zabaví každého nezbedníka. Nechajte svoje deti tvoriť a premýšľať, čím podporíte ich kreatívny i manuálny vývoj.

Nič ste nevybrali a len tak hľadáte?

Objavte tipy na darčeky pre celú rodinu