Yves Rocher Šampón pre lesklé vlasy 300 ml

EKO

Yves Rocher Šampón pre lesklé vlasy 300 ml

Šampón obnovujúci lesk s extraktom nechtíka - perleť na vašich vlasoch! Viete, že nechtík je rastlina bohatá na antioxidanty, ktoré majú priaznivý vplyv na vaše vlasy? Výťažok z tejto rastliny nájdete v novom šampónu, ktorý obnovuje lesk.

Môžete mať už v pondelok 22. 8. možnosti doručenia Skladom 2 ks
5,79 €
Cena za 10 ml: 0,19 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Výhody produktu

EKO EKO

Výťažok z agáve podporuje mikrocirkuláciu, ktorá zaisťuje dokonalú výživu vlasového korienka.

V dnešnej dobe je ťažké uniknúť znečisteniu v podobe prachu či výfukovým plynom. Znečistenie spôsobuje na koži spúšť ale môže takisto negatívne ovplyvniť vaše krásne vlasy. Väčšina znečistenia cestuje vo vzduchu a spôsobuje to, že pokožka hlavy sa stáva citlivou a mastnou, čo vedie k lupinám, ktoré spôsobujú svrbenie. Jemné častice znečistenia sa takisto pripojujú k vlasom v kombinácii s ozónom a UV žiarením môžu tieto faktory poškodiť vlasové vlákno tým, že rozbijú jeho základné bielkoviny.

Naši výskumníci rastlinnej kozmetiky vytvorili perfektnú kombináciu fruktanov agáve, ktorá zvojnásobuje mikrocirkuláciu pre zdravú pokožku hlavy a extrakt semien moringa, čo je rastlina tradične používaná k čisteniu vody. Vlasy sú detoxikované a ich prirodzený lesk je obnovený. Aktívna zložka pre zdravie: agáve fruktány, aktívna zložka, ktorá zdvojnásobuje mikrocirkuláciu pokožky hlavy, vlasy môžu rásť silnejšie a krajšie.

V súlade s našim záväzkom rešpektovať zem a jej rastliny sme sa rozhodli pre našu aktívnu zložku z ekologicky pestovanej agáve. Náš partner je odhodlaný angažovať sa v agroekologických postupoch a vyniká svojimi sociálnymi a environmentálnymi záväzkami.

Jedinečná inovácia: fruktány z agáve

Zvolili sme modré agáve, ktoré sa v režime ekologického hospodárstva pestuje v Mexiku, ktoré je jeden z našich dodávateľov už od roku 1998.

Experti rastlinnej kozmetiky odhalili tajomstvo Agave tequilana alebo Weberov modrá agáva priamo v oblasti jej pôvodu: jedná sa o vysoký obsah fruktánov, ktoré predstavujú pre rastliny zdroj energie.

Fruktány z agáve boli doteraz v kozmetike nevídanou aktívnou látkou. Pôsobia tam, kde vlasy berú celkovú svoju silu, teda priamo vo vlasovej pokožke. Vďaka ich schopnostiam zvvojnásobiť mikrocirkuláciu je vlasový korienok lepšie vyživovaný a vlasy sú potom silnejšie krajšie.

Informácie o účinných zložkách

Dokázaná účinnosť: Intenzívny lesk od prvého použitia.

Zloženie

Obsahuje olej z nechtíka, ktorý vyhladzuje a posilňuje vlasové vlákno a zintenzívňuje jas vlasov pre zrkadlový efekt.

Použitie

Aplikujte na navlhčené vlasy. Opláchnite.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Yves Rocher, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Vlasová kozmetika a Šampóny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Šampóny bez chemických zložiek.

EAN: 3660005574547
Značka: Yves Rocher
Forma: Šampón
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: EKO
Vlasové prípravky: Pre každodenné umývanie vlasov, Všetky typy vlasov
Veľkosť balenia: 300 ml
Originálny názov: Yves Rocher Šampón pre lesklé vlasy
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Najlepšie hodnotené šampóny

Kondicionéry

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 3660005574547
Značka: Yves Rocher
Forma: Šampón
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: EKO
Vlasové prípravky: Pre každodenné umývanie vlasov, Všetky typy vlasov
Veľkosť balenia: 300 ml
Originálny názov: Yves Rocher Šampón pre lesklé vlasy
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia