Xiaomi Mi Drone Mini 880 g

Xiaomi Mi Drone Mini 880 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Mini cool hračka, s ktorou môžete lietať

  • 1 tlačítko pre vzlietnutie/pristanie
  • 50 m rozsah diaľkového ovládania
  • 25 m výška letu

Výborný v lete, ešte lepší pri robení leteckých trikov. Lietaj vysoko, lietaj rovnomerne a leť cool

S Xiaomi Mi Drone Mini si užijete skvelý letový výkon a môžete sa naučiť s dronom rôzne triky. Vďaka skvelému ovládaniu, hrateľnosti aj výkonu je možné s dronom lietať vysoko a zároveň rovnomerne. Môže vám poskytnúť zábavu, o akej ste ani nesnívali a rozhodne sa stanete stredom pozornosti všetkých prizerajúcich.

Malé telo plné technológií

Malé telo plné technológií - 4-jadrový procesor a 5 senzorov. Telo Mi Drone mini je vybavené 4-jadrovým 1,2G SOC master čipom, ktorý môže rýchlo spracovať rôzne dáta zhromaždené rôznymi senzormi, ako sú ultrazvukové sondy, barometre, optické snímače prietoku vzduchu, gyroskopy a akcelerometre. V kombinácii s nezávislou konštrukciou trupu absorbujúcou vibrácie dokáže dosiahnuť presnú výškovú polohu a vznášanie s pevným bodom, let je stabilný a presný. Kapacita batérie je 920mAh a životnosť batérie je až 10 minut - 920mAh je minimálna kapacita batérie. Doba trvania letu je približne 10 minút, čo je časový limit, ktorý bol nameraný, keď je produkt inštalovaný bez ochranného rámu, v prostredí bez vetra a diaľkovo riadený pomocou Bluetooth ovládača.

Poď hrať vzdušnú vojnu

Rozmanitosť hrania vám umožňuje hrať s jednou osobou. Môžete hrať vojny so svojimi priateľmi v režime infračerveného zásahu. Drony je možné prepojiť a pomocou diaľkového ovládania hrať 3D vojnu. Vojny vo vzduchu mávajú ostré konfrontácie a dopad na nepriateľa môže byť šokujúci. Zvolajte svojich priateľov, bojujte, vyhrajte!
V režime infračervenej vojny, keď dôjde k zasiahnutiu efektívnemu zásahu prednej časti alebo zadnej časti dronu, objem "krvi" dronu postupne klesá. Keď objem "krvi" klesne na 0, dron nepriateľa už nebude môcť pokračovať v lete. O ďalšom pokračovaní hry môžete rozhodnúť tak, že sa buď znovu pripojíte do hry alebo ju ukončíte.

Diaľkové ovládanie, prenos obrazu vo vysokom rozlíšení - zaznamenejte vzácne momenty

Diaľkové ovládanie Mi Drone mini využíva vysokofrekvenčné signály Wi-Fi* o frekvencii 5,8 GHz s veľkou šírkou pásma, nízkym oneskorením a silnou odolností proti rušeniu a vzdialenosť diaľkového ovládania môže dosiahnuť 50 metrov pre prenos obrazu FPV HD HD. Je vybavený fotoaparátom HD 720p, ktorý vám ponúka nový pohľad na autoportréty. Interný úložný priestor 4 GB, na ktorý môžete natáčať, nahrávať, fotiť a ukladať svoje fotografie a videá.

Mini ľahké telo, ktoré môžete bez obtiaží nosiť a hrať

Veľkosť dronu je cca 11 cm a váži len 88 g. Letecká plocha pre ovládanie dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron môžete nosiť so sebou a môžete lietať kdekoľvek.

Vzhľad Mi Drone mini je jednoduchý a jedinečný

Veľkosť dronu je cca 11 cm a váži len 88 g. Letecká plocha pre ovládanie dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron môžete nosiť so sebou a môžete lietať kdekoľvek.
Má vynikajúce konštrukčné prevedenie a spracovanie. Výrobný proces spája perfektne všetky spoje trupu. Rovnako má jedinečný integrovaný design rámovej konštrukcie. Trup je vyrobený zo špeciálneho kompozitného materiálu s nízkou hustotou a vysokou húževnatosťou, ktorý je odolnejší proti pádu. Vrtuľa obsahuje supertvrdý kompozit, ktorý je menej náchylný k zlomeniu a vrtuľa je odolnejšia.

Technické parametre

Ovládanie: Mobil
Typ: Kvadrokoptéra
Typ batérie modelu: Li-Pol
Doba prevádzky: 10 minut
Maximálny dosah diaľkového ovládania: 50 m
Maximálne rozlíšenie videa: HD 1280 x 720
Doporučený vek: od 12 rokov
Šírka: 9,1 cm
Výška: 3,8 cm
Hĺbka: 9,1 cm
Hmotnosť: 880 g
Obsah balenia: Model, batéria

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Xiaomi, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa a Hračky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Hračky na von a do záhrady.

EAN: 6934177701399
Značka: Xiaomi
Veľkosť balenia: 880 g
Vek: >12 rokov
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Xiaomi Mi Drone Mini
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 6934177701399
Značka: Xiaomi
Veľkosť balenia: 880 g
Vek: >12 rokov
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Xiaomi Mi Drone Mini
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia