Xblitz Alcontrol Pro Alkohol tester 1 ks

Xblitz Alcontrol Pro Alkohol tester 1 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Tip na darček Tip na darček

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Zariadenie bolo vyrobené s ohľadom na pohodlie používania a čierne pozadie obrazovky umožňuje veľmi ľahké čítanie rozhranie. Platinové senzory používané v Xblitz ALControl sú vyrábané vo Veľkej Británii, čo zaisťuje ich bezchybnosť.

Xblitz Alcontrol Professional je praktický dychový analyzátor, ktorý presne meria obsah alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Teraz si môžete byť vždy istí, či ste triezvi a pripravení na riadenie, než si sadnete za volant. Meranie trvá len niekoľko sekúnd a môže vám zachrániť život - alebo životy ďalších ľudí na ceste.

Rozhranie zariadenia je jednoduché a pohodlné. Tmavé podsvietenia tiež veľmi uľahčuje čítanie výsledkov merania. Zariadenie navyše používa náustky na jedno použitie, vďaka ktorým je zariadenie bezpečné a hygienické. Xblitz ALControl je ľahko použiteľný a vysoko presný alkoholtester. Jeho hlavnou súčasťou je platinový senzor vyrobený vo Veľkej Británii, ktorý poskytuje zariadenie s najlepšou možnou presnosťou merania.

Elektrochemický dychový analyzátor Xblitz Alcontrol PRO je správne kalibrovaný a pripravený na použitie ihneď po vybalení z krabice. Zaručujeme, že vám bude slúžiť veľmi, veľmi dlho. Súčasťou zariadenia je pohodlné prepravné puzdro a sada piatich náustkov.

Vysoko presné

Xblitz Alcontrol je praktický, vysoko presný elektrochemický alkoholtester, ktorý sa používa na meranie obsahu alkoholu v dychu. Jeho hlavnou súčasťou je britský platinový senzor, ktorý mu umožňuje vykonávať presné meranie obsahu alkoholu.

VEĽKÝ čitateľný LCD displej

Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu je používanie zariadení príjemné a pohodlné a vďaka tmavému pozadiu obrazovky je čitateľnejší. Vďaka veľkému náustku na jedno použitie je používanie zariadení pohodlné a hygienické pre všetkých užívateľov.

Režim pasívneho meranie

Ak je osoba, ktorú chceme testovať, opitá alebo inak neschopná vháňať vzduch do zariadenia dostatočnou silou, môžete zapnúť režim pasívneho merania. Zložte náustok a dajte dýchací prístroj pod nos a potom stlačte a podržte tlačidlo DOLE. Alkohol tester vykoná meranie v režime pasívneho merania.

Bohatá sada funkcií

Veľký náustok na jedno použitie zaručuje bezpečnosť a hygienu užívateľov zariadení. Prístroj šetrí energiu batérie vďaka zabudovanej funkcii automatického vypnutia. Vďaka platinovému elektrochemickému senzoru vyrobenému vo Veľkej Británii sú merania vykonávané Xblitz Alcontrol presná a spoľahlivá. Okrem toho má zariadenie funkciu pasívneho merania a zvukové upozornenie, keď do neho vháňa vzduch. Alkohol tester uchováva vo svojej pamäti až 10 posledných meraní a zobrazuje posledné meranie vykonané pri zapnutí.

Parametre:

  • Elektrochemický dychový analyzátor Xblitz ALControl
  • Senzor: elektrochemický
  • Metóda vzorkovania: Pokročilá kvantitatívna analýza
  • Rozmery (mm): 146x57x32
  • Rozsah detekcie: 0,000 ~ 2 000 mg / l (0,40% B.A.C, 4,0 ‰ B.A.C, 4,0g / l)
  • Rozlíšenie: 0,01mg / l
  • Displej: LCD
  • Čas zahrievania: 10 sekúnd
  • Napájanie: 2x AA 1,5V batérie
  • Prevádzková teplota: 10 ° - 40 ° C
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Xblitz, ktoré sú v kategóriách Alkoholové testy, Zdravotnícky materiál a Diagnostické testy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Alkoholové testy.

EAN: 5902479670515
Značka: Xblitz
Pre: Pre dospelých
Štítok: Tip na darček
Veľkosť balenia: 1 ks
Vek: >18 rokov
Originálny názov: XBLITZ ALCONTROL PRO alkohol tester
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5902479670515
Značka: Xblitz
Pre: Pre dospelých
Štítok: Tip na darček
Veľkosť balenia: 1 ks
Vek: >18 rokov
Originálny názov: XBLITZ ALCONTROL PRO alkohol tester
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia