Womanizer Masážny strojček Premium červený

Womanizer Masážny strojček Premium červený

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Za minútu na vrchole!

Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

Čím je Womanizer tak zvláštny?

Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Womanizer Premium

Womanizer Premium je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer Premium ale ponúka niečo úplne nové a od predošlých typov sa líši týmito zásadnými funkciami: Smart Silence (inteligentné ticho) a Autopilot.

Smart Silence zaisťuje, že Womanizer Premium začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. Funkciu Smart Silence je možné deaktivovať stlačením tlačidiel E + a E- súčasne po dobu dvoch sekúnd.

Autopilot je relaxačná funkcia, ktorá prináša nečakané orgazmy a prekvapivo nový spôsob vzrušenia. Po aktivácii autopilota stlačením príslušného tlačidla, sa rozsvieti jedna led dióda a ocitnete sa v prvom móde, ktorý náhodne vyberá rytmus tlakových vĺn v rozmedzí 1.-4. stupňa intenzity. Po stlačení tlačidla + sa dostanete do druhého módu a Womanizer Premium vyberá rytmus v rozmedzí 1.-8. stupňa. Po ďalšom stlačení tlačidla + sa ocitnete v treťom móde medzi stupňami 1-12 a rozsvieti sa tretia led dióda. Program vyberá náhodne intenzitu, a preto sa orgazmy objavujú nečakane a o to môžu byť intenzívnejšie.

Womanizer Premium je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani.

Vlastnosti:

  • Materiál: silikón, ABS
  • Rozmery: 155x50x35 mm
  • Hmotnosť: 135 g
  • Súčasťou balenia je magnetický USB kábel
  • Doba nabíjania: 120 min
  • Doba prevádzky: 240 min
  • Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty

Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcih orgazmov.

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Womanizer, ktoré nájdete v kategóriách Erotika, Darček zadarmo a Stimulátory. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Stimulátory klitorisu.

EAN: 4251460609029
Značka: Womanizer
Pre: Pre ženy
Vlastnosti: Vodotesný
Materiál: Plast, Silikón
Určenie: Pre ženy
Originálny názov: Womanizer - Masážny strojček - Premium
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4251460609029
Značka: Womanizer
Pre: Pre ženy
Vlastnosti: Vodotesný
Materiál: Plast, Silikón
Určenie: Pre ženy
Originálny názov: Womanizer - Masážny strojček - Premium
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia