Weider Premium BCAA 500g cherry-coconut

Weider Premium BCAA 500g cherry-coconut

WEIDER Premium BCAA Powder 500g sú rozvetvené aminokyseliny v prášku. Weider Premium BCAA poskytuje čisté syntetické BCAA v optimálnom pomere, pre masívny anabolický efekt.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Weider Premium BCAA 500g cherry-coconut

Rozvetvené aminokyseliny v prášku. Weider Premium BCAA poskytuje čisté syntetické BCAA v optimálnom pomere, pre masívny anabolický efekt. BCAA od WEIDER sú tej najvyššej možnej kvality, ktorú nájdete na trhu. K optimálnemu pomeru BCAA je pridaný rovný podiel L-glutamínu!

Výhody produktu:

 • Dokonale vyvážené BCAA + glutamín
 • Silná ochrana svalového tkaniva (antikatabolický efekt)
 • Masívne zvýšenie syntézy svalových bielkovín (anabolický efekt)
 • Ochrana proti pretrénovaniu
 • Ideálne pred tréningom a po tréningu
 • Ideálne počas diét a rysovacích fáz
 • Posilnenie imunitného systému
 • V netréningové dni odporúčame dávkovať ráno na lačno

Prečo užívať Premium BCAA? BCAA - vetvené aminokyseliny (Branched-chain amino acids) L-Leucín, L-Isoleucín a L-Valin tvoria najväčšiu časť všetkých aminokyselín tvoriacich svalové vlákno. Pod vplyvom intenzívnej fyzickej záťaže sa vyčerpáva energetická zásoba tvorená glykogénom a nastupuje tvorba energie z vetvených aminokyselín. Tejto nepriaznivej situácii, teda katabolickému stavu, je možné zabrániť podávaním doplnkov výživy v podobe vetvených aminokyselín - BCAA. V prirodzenej strave je vo väčšine prípadov nedostatok BCAA. Preto ich podávanie v doplnkovej výžive je nevyhnutné pre športovcov a fyzicky zaťažovaných, či už ťažko trénujúcich, alebo pracujúcich, a pre osoby s nedostatočným príjmom bielkovín, prípadne pre tých, ktorí redukujú nadváhu znížením príjmu stravy a zvýšenou fyzickou aktivitou.

BCAA sú dôležité pre:

 • Zvýšenie kvality (hustoty) a množstva svalovej hmoty
 • Obnovenie a zvýšenie sily a urýchlenie regenerácie
 • Podporu novotvorby svalovej hmoty
 • Ochranu svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
 • Ochranu svalovej hmoty pred odbúravaním v priebehu diét a cvičebných programov na chudnutie
 • Dostatok voľných vetvených aminokyselín pre tvrdý tréning
 • Zvyšovanie absolútnej sily
 • Spaľovanie tukov a redukciu nadváhy

BCAA: L-leucine, L-isoleucine, L-valine. Vetvené aminokyseliny (BCAA) L-leucín, L-izoleucín a L-valín, patria medzi esenciálne - nepostrádateľné aminokyseliny (ľudské telo si ich nevie samo vyrobiť a preto ich potrebuje prijímať v strave/doplnkoch výživy) a tvorí tretinu svalových bielkovín. V priebehu športového výkonu, či už aeróbneho alebo anaeróbneho, dochádza ku stratám BCAA a následkom je odbúravanie aktívnej svalovej hmoty (pokles hustoty, pevnosti svalu, zároveň sily). Podávaním BCAA v období pred začatím fyzickej aktivity je chránená svalová hmota pred devastáciou, pretože potrebné BCAA sa nachádzajú v krvnom riečišti, odkiaľ sú spotrebúvané. Po záťaži je ideálny príjem BCAA čo najskôr, tým sa zvýši aj ich schopnosť zabudovania do svalu.

Dávkovanie

Športovci a tvrdo trénujúci v intenzívnom tréningu užívajú od 5 g leucínu, 2,5 g valínu a 2,5 g izoleucínu denne (Pomer 2:1:1). Ochránia sa tak pred svalovými stratami a zvýšia nárast svalovej hmoty a sily svalu.

Upozornenie

Neprekračuj odporúčané denné dávkovanie. Dbaj na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladuj pri teplote 10-25 °C, mimo dosahu detí, chráň pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Weider, ktoré nájdete v kategóriách BCAA, Šport a Aminokyseliny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii BCAA.

EAN: 4044782317013
Značka: Weider
Forma: Prášok
Vlastnosti: S príchuťou
Veľkosť balenia: 500 g
Originálny názov: Weider Premium BCAA, 500 g cherry-coconut
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4044782317013
Značka: Weider
Forma: Prášok
Vlastnosti: S príchuťou
Veľkosť balenia: 500 g
Originálny názov: Weider Premium BCAA, 500 g cherry-coconut
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia