Úvod
Mama, tak jednoduché slovo a pritom prináša do nášho života tak veľa. Vedie nás od prvého nádychu cez prvé slová, kroky, drží nás neustále za ruku a vždy je pri nás keď ju potrebujeme. Minulý rok nás naučil mnoho, priniesol veľa dobrého ale aj toho zlého. No aj keď sa na chvíľu zastavil čas a celý svet sa zmenil, práve mamina náruč bola našim útočiskom aj keď nie vždy to bolo tak jednoduché. Pri menších detičkách to bolo o čosi ľahšie, no pri tých starších musela zvládať domácnosť, učiť sa s nimi a pritom ešte pracovať z domu. Napriek tomu to vždy zvládla bravúrne ako superhrdinka.
Vzdajte hold všetkým mamičkám – generálom na bojovom poli zvanom materstvo! Dnešný deň patrí všetkým nastávajúcim aj zaslúžilým mamičkám, ktoré tu sú pre svoj odiel. V plnej sile vo dne v noci dbajú o to, aby ich pokladom nič nechýbalo ku štěstí.Všechno najlepšie, mamičky!
Nikdy nezabudnite na najdôležitejšie osobu na svete

Nikdy nezabudnite na najdôležitejšie osobu na svete

9.5. je Deň Matiek. Je to deň kedy sa zastaví kolobeh všetkého a na chvíľu sa zastaví aj čas, je to deň venovaný tej najdôležitejšej osobe v našom živote, je to deň venovaní mame. V tento deň sa to všetko otočí, prebdené noci pri vysokých horúčkach, preplakané chvíle pri chvíľach, keď je toho už priveľa, nekonečná trpezlivosť pri opakovaní stále toho istého, to všetko sa v tento deň otočí premení na deň plný vďaky a lásky. Vďaky za to čo všetko pre nás zvládla, že tu pre nás bola a stále je.
Tabulka
Růžová cesta
Nezabudnite na želanie našim mamičkám

Nezabudnite na želanie našim mamičkám

Napriek tomu, že môžeme mať tú svoju maminku ďaleko, prianie môžeme poslať vždy. Či už vo forme pohľadnice, SMSky, vlastnoručne vytvoreného listu alebo videa. Najdôležitejšie je aby každé a jedno prianie šlo od srdca. Nie tak dary, ale prejavené city znamenajú pre každu mamu viac, akoby sme si mysleli. Potešte aj vy svoju maminu prianím, ktoré si navždy zachová v srdci. A keď prihodíte k tomu nejakú drobnosť navyše, možno vám upečie ten fantastický koláč.

Pilulka.sk sa tento rok rozhodla potešiť mamičky z projektu Snívame spolu, ktoré to majú v živote ťažké a zvládajú ten najťahší boj. Boj o zdravie svojich detí. Práve preto sme sa v Pilulke rozhodli venovať im tento deň a každú z nich potešiť. Pozrite si s nami aké vďačné sú týmto maminkám ich detičky.
Video
Všetkým maminkám

Darčeky pre maminky

Aký darček je ten najlepší

Aký darček je ten najlepší

No predsa ten darovaný od srdca. Chcete poďakovať maminke za to, že vás celý život zahŕňa láskou a podporou? Hýčkajte si ju a na Deň matiek ju potešte nejakým voňavým či štýlovým darčekom, ktorý pozdvihne jej výnimočnosť. Určite jej vykúzlite úsmev na tvári a rozjasníte deň.