VOŇAVÉ NOVINKY
Eko

Ecover

V sortimente nájdete všetko pre šetrnú a čistú domácnosť. Prípravky na umývanie riadu, čistiace produkty na kúpelne, WC, umývanie okien, aj tekuté či práškové prostriedky na šetrné pranie prádla. Všetky produkty Ecover sú vegánske a ich vysokú kvalitu zaručuje certifikát EcoCert Natural Detergent.

Nuxe Bio

Nová generácia certifikovanej organickej starostlivosti „BEZ KOMPROMISOV“, ktorá zvyšuje potenciál prírody, rešpektuje svet prírody a má nenapodobiteľnú zmyselnosť NUXE.

Nuxe
BP

Beauté Pacifique

Prípravky Beauté Pacifique napomáhajú liečiť dehydratovanú, aknóznu pleť, psoriázu alebo dokonca ekzémy na pleti a tele. Poskytujú ochranu pleti pred poškodením slnkom a slnečným žiarením. Zmierňujú výskyt hlbokých vrások a zabraňujú tvorbe nových. Pleť je dostatočne hydratovaná, pružná a hladká.

ENVY Therapy

Produkty ENVY Therapy ® vyvinuli dermatológovia kliniky ENVY. Vznikli štyri línie podľa toho, o aký typ pokožky ide. Absolútnou prioritou produktov sú patentované aktívne látky, overené štúdiou vo vysokých koncentráciách v spojení s organickými zložkami.

Envy
Yummy Earth

YumEarth

Dvaja otcovia chceli vymyslieť a vyrobiť niečo zdravšie pre svoje deti v oblasti cukroviniek. Čím viacej tento biznis rástol, tým viac sa snažili používať zdravšie a prírodné ingrediencie, ponúkať čo nalepšie výrobky, vyrábať nové a chutné produkty aj na základe požiadaviek a pripomienok od svojich zákazníkov.

 Attitude 

Pro babatka

Jack N‘ Jill

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli pridať k rodičom na celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch s prostredí a na tom, aké priame účinky majú na naše deti. Začali spochybňovať všetko, s čím prišiel ich chlapec do kontaktu, lebo ho nechceli vystavovať účinku zbytočných prísad a chemikálií.

Jack and Jill
Snap

Fotodeky Snap The Moment

Jedinečné fotografické deky, ktoré perfektne poslúžia na dokumentovanie veku vášho dieťatka.

Chýbá vám