Vitalmax Nutrition Synephrine 10mg 90 kapsúl

Vitalmax Nutrition Synephrine 10mg 90 kapsúl

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Hypoalergénne Hypoalergénne

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Synefrín je účinná látka vyskytujúca sa v oplodí rastliny Citrus aurantium. Vitalmax Synefrin (extrakt z Citrus Aurantium) je vysoko účinnou funkčnou látkou. Je vyhľadávaná pre efektnú podporu diétneho režimu, k stimulácii tukového metabolizmu prostredníctvom zvýšenej termogenézy a k zrýchleniu bazálneho metabolizmu.

Obsah látok

1 kapsula obsahuje 10 mg Synephrine.

Odporúčaná denná dávka

Užite 1 kapsulu denne, nejlepšie 30 minút pred športovou aktivitou. V deň kedy nešportujete, ráno. Neprekračujte odporúčané dávkovánie.

Balenie

90 kapsúl = 90 dávok

Upozornenie

Výživový doplnok stravy. Výrobok nieje určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. U dojčiacich a tehotných žien je vhodná konzultácia s lekárom. Nieje vhodný pre deti. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použítím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Alergény

Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Europského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení. Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho zariadenia, ako je definované v Smernici Europského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Europského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Zloženie

Ryžová múka, rastlinná kapsula z hypromelózy, Citrus Aurantium HCl (obsahuje synephrine), pridané látky: stearan horečnatý.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Vitalmax, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Chudnutie a diéta. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chudnutie a diéta.

EAN: 8595612004420
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 90 kapsúl
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Synephrine 10mg 90 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595612004420
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 90 kapsúl
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Synephrine 10mg 90 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia