Vitalmax Nutrition Ripped Burner 90 kapsúl

Vitalmax Nutrition Ripped Burner 90 kapsúl

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Green Tea (Zelený čaj) je významným zdrojom polyfenolov, látok s vysokým obsahom antioxidantov, radiacich sa medzi katechíny. Z nich je najdôležitejší EGCG (epigallokatechin gallát) – silný antioxidant, ktorý je vo svojom účinku omnoho efektívnejší ako iné antioxidanty. Kapsule obsahujú extrakt zeleného čaju. Oproti čiernemu čaju, listy niesu podrobené oxidácii. Vďaka tomu v nich zostáva vyšší obsah antioxidantov.

Synefrín je účinná látka vyskytujúca sa v oplodí rastliny Citrus aurantium. Synefrín je vysoko účinnou funkčnou látkou. Je vyhľadávaný pre efektívnu podporu diétneho režimu, k stimulácii tukového metabolizmu prostredníctvom zvýšenej termogenézy a k zrýchleniu bazálneho metabolizmu.

L-Carnitin je telu vlastná látka, ktorú si telo dokáže syntetizovať z aminokyselín L-lysínu, L-methionínu a L-glycínu za prítomnosti vitamínu C, vitamínu B6 a železa. Stačí nízka hladina niektorých z uvedených látok a vlastná syntéza L-Carnitínu môže byť nedostatočná. L-Carnitín je vyhľadávaný hlavne pri redukčných diétách, ale aj vo chvíľach únavy a psychického vyčerpania.

Medzi ďalšie aktívne zložky tohto nadupaného Burnera patrí biela vŕba extrakt, zázvor, kofeín, kajenské korenie a chróm.

Obsah látok

Obsah látok v dennej dávke 3 kapsule
Zelený čaj extrakt 600 mg
Biela vŕba extrakt 300 mg
L-karnitín tartrát 300 mg
Kofeín 150 mg
Zázvor 150 mg
Kajenské korenie 15 mg
Synephrine 9,9 mg
Chróm 60 mcg (150 % RHP)

*RHP - Referenčná hodnota príjmu

Odporúčaná denná dávka

Užite 1 kapsulu 3x denne, najlepšie medzi jedlami. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Balenie

90 kapsúl = 30 dní

Upozornenie

Výživový doplnok stravy. Výrobok nieje určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nieje vhodný pre dojčiace, tehotné ženy a deti. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použítím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Alergény

Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Europského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení. Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho zariadenia, ako je definované v Smernici Europského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Europského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Zloženie

Zelený čaj extrakt, Biela vŕba extrakt, L-karnitn tartrát, transparetná želatinová kapsula, kofeín bezvodný, zázvor prášok, pridaná látka: stearan horečnatý, pridaná látka: fosforečnan vápenatý, kajenské korenie, Citrus aurantium - synephrine, chlorid chromitý. 

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Vitalmax, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Trávenie a metabolizmus a Chudnutie a diéta. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Chudnutie a diéta.

EAN: 8595612007025
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 90 kapsúl
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Ripped Burner 90 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595612007025
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 90 kapsúl
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Ripped Burner 90 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia