Vitalmax Nutrition Creatine Ethyl Ester 120 kapsúl

Vitalmax Nutrition Creatine Ethyl Ester 120 kapsúl

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Hypoalergénne Hypoalergénne

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Creatine Ethyl Ester je pokročilá verzia kreatínu. Veľkou výhodou týchto zlúčenín je ich veľmi dobrá stabilita a perfektná využiteľnosť, sú vďaka esterifikácii rozpustné predovšetkým v tukoch (a teda aj v lymfe). Ich transport do buniek je teda ďaleko lepší, ako u predchádzajúcich, starších foriem. V porovnaní s klasickým kreatín monohydrátom stačí polovičné dávkovanie pre dosiahnutie rovnakého efektu, a naviac bez rizika prílišného zavodnenia a zatuhnutia organizmu.

Obsah látok

Obsah látok v dennej dávke (3 kapsule) Kreatín Ethyl Ester HCl 1.500 mg.

Odporúčaná denná dávka

Užite 3 kapsule denne, nejlepšie 30 minút pred telesnou aktivitou. Neprekračujte odporučené dávkovanie.

Balenie

120 kapsúl = 40 dávok

Upozornenie

Výživový doplnok stravy. Výrobok nieje určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nieje vhodný pre dojčiace, tehotné ženy a deti. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použítím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale.

Alergény

Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Europského parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení. Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.

Ionizácia

Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho zariadenia, ako je definované v Smernici Europského parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Europského parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.

Zloženie

Kreatin ethyl ester HCL, transparetná želatinová tabletka, pridané látky: Stearan horečnatý, Fosforečnan vápenatý, Oxid kremičitý.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Vitalmax, ktoré sú v kategóriách Šport, Kreatín tablety a kapsule a Kreatín. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kreatín tablety a kapsule.

EAN: 8595612005823
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 120 ks
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Creatine Ethyl Ester 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8595612005823
Značka: Vitalmax
Veľkosť balenia: 120 ks
Originálny názov: Vitalmax Nutrition Creatine Ethyl Ester 120 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia