Valosun Proval EPI FORTE 60 cps

Valosun Proval EPI FORTE 60 cps

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Certifikáty

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Proval EPI FORTE je vhodný:

  • pre všetkých mužov už od 40. roku veku,
  • pre mužov s častým a ťažkým močením,
  • ako pri výskyte prvých ťažkostí, tak pri rozvinutých ťažkostiach s prostatou.

Aktívne látky

  • Vŕbovka malokvetá (Epilobium parviflorum) obsahuje biologicky aktívne látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú činnosť prostaty. Vŕbovka malokvetá sa uplatňuje pri zápale prostaty, pri chronickom prostatizme a pri stareckom nezhubnom zväčšení prostaty.
  • Beta-sitosterol a ďalšie rastlinné steroly sú významným regulátorom činnosti radu enzýmov.
  • Vitamín E a selén majú antioxidačné vlastnosti: chránia bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi a tým prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Silným antioxidantom je tiež vŕbovka malokvetá.
  • Selén prispieva k normálnej spermatogenézii (tvorbe spermií).

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 kapsuly denne nalačno, zapiť. Dávka 2 kapsuly denne je odporúčaná pre mužov s výraznou intenzitou ťažkosti. Učinok sa dostavuje už v prvých 4 týždňoch uživania. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Pre dosiahnutie výrazných účinkov odporúčame Proval® EPI FORTE užívať dlhodobo (niekoľko mesiacov). Pri dlhodobom užívaní je bezpečný, nie su známe žiadne vedľajšie účinky.

Upozornenie: Výrobok bez glutenu. Nie je určený pre ženy a deti! Výživový doplnok sa nesmie použivať ako náhrada rozmanitej stravy.

Spoločnosť Walmark je držiteľom certifikátu GMP. Tento certifikát sa udeľuje len výrobcom, ktorí dodržiavajú podmienky správnej výrobnej praxe pri výrobe liekov. Starostlivosť o výrobok sa začína ešte predtým, ako sa vstupné suroviny použijú vo výrobnom závode. Predovšetkým ide o výber kvalitných a overených výrobcov farmakologických účinných látok, prevažne rastlinného pôvodu. Tieto extrakty sú overované v profesionálnych laboratóriách. Starostlivosť o výživové doplnky v priebehu výroby je rovnocenná so starostlivosťou s výrobou liekov. Dohľad a priebežnú kontrolu výrobného miesta zabezpečuje Štátny ústav pre kontrolu liečiv v Prahe, ktorý je dozorným orgánom dohliadajúcim na správnu výrobu liekov a kvalitu liekov, zabezpečuje registráciu liekov a kontroluje ich bezpečnosť. Certifikát GMP je potvrdzujúcim dokladom, že daný výrobca spĺňa prísne kritéria uplatňované pri výrobe a kontrole liečiv. Tým Walmark zaručuje, že vami vybraný výživový doplnok bol vyrobený v prísne regulovaných výrobných podmienkach a môžete si byť istý jeho kvalitou a zložením. Na našich výživových doplnkoch nájdete logo GMP na obale.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Valosun, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Potencia a prostata a Močové a pohlavné orgány.

EAN: 8594024761327
Značka: Valosun
Farmakoterapeutická skupina: tobolky
Forma: Tvrdé tobolky
Režim výdaja: Doplnok stravy
Certifikáty: GMP - Good Manufacturing Practice
Originálny názov: VALOSUN Proval EPI FORTE cps 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594024761327
Značka: Valosun
Farmakoterapeutická skupina: tobolky
Forma: Tvrdé tobolky
Režim výdaja: Doplnok stravy
Certifikáty: GMP - Good Manufacturing Practice
Originálny názov: VALOSUN Proval EPI FORTE cps 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia