TRESemmé balzámCollagen&Fullness 125mlST

TRESemmé balzámCollagen&Fullness 125mlST

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

TRESemmé dobre vie, ako vám nádherné vlasy dodajú sebavedomie a odvahu vykročiť do ďalšieho dňa. Poskytovať tento pocit je poslaním TRESemmé od roku 1948, kedy Edna L. Emméová značku založila. Sama bola stelesnením tejto sebaistoty, a stala sa tak vzorom, ktorý inšpiruje moderné ženy aj dnes. Inteligentná a krásna Edna bola podnikavá duša, ktorá nedbala na zavedené pravidlá, silná osobnosť obdivovaná pre svoju krásu, ktorú si však pripomíname hlavne pre jej inteligenciu a húževnatosť.

Bola tiež priekopníčkou pre všetky pracujúce ženy. Vypracovala sa od nuly do vedenia spoločnosti a stala sa viceprezidentkou Godfroy Manufacturing Company, čo bolo v čase, keď sa manažérmi stávali takmer výhradne muži, mimoriadny úspech.

Práve u Godfroya Edna založila TRESemmé - pôvodne išlo o profesionálny rad vlasovej kozmetiky pre hladké a pevné vlasy. Značka bola pomenovaná po Edne - išlo o slovnú hračku, ktorá vo francúzštine znamená "milovaný". Pretože skôr pracovala ako kaderníčka v salóne svojej sestry, vedela, ako vedia krásne vlasy podporiť sebavedomie ženy. A preto v čase, keď boli profesionálne produkty dostupné len v salónoch, Edna prišla s víziou ponúknuť starostlivosť o vlasy v profesionálnej kvalite i ženám doma - a zapísala sa do histórie kaderníctva, keď značku TRESemmé predstavila verejnosti.

Bola to skutočná priekopníčka, ktorá v roku 1938 predniesla reč v Bielom dome o úlohe žien v podnikaní, a priamo ovplyvnila vývoj kaderníckeho a kozmetického priemyslu ako prezidentka Národnej asociácie kaderníkov a kozmetológov. Pretože keď Edna prehovorila, svet starostlivosti o krásu načúval. Svojim osobným životom aj profesionálnou kariérou dláždila cestu ostatným ženám. Dobyla odvetvie, ktoré pomáhala budovať, a vtlačila mu tak svoju pečať. A to úplne sama. Príslovie "Máš v sebe Emme" sa v mnohých rodinách ujalo ako symbol odvahy.

Od nášho prvopočiatku v kaderníckych salónoch sme sa vždy riadili jednoduchou pravdou: každá žena si zaslúži vyzerať nádherne, bez toho aby ju to stálo celý majetok. Poslaním TRESemmé je vytvárať produkty vlasovej starostlivosti, ktoré sú rovnako kvalitné ako tie v kaderníckych salónoch, ale nestoja toľko peňazí. Naše produkty s jedinečným zložením, ktoré sa inšpirujú kadernícku praxou a sú testované stylistami, vám pomáhajú vytvárať vlastné účesy, zážitky a pocit ako zo salónu každý deň.

TRESemmé stále podporuje hodnoty, ktoré vytýčila naša inšpiratívna zakladateľka: nezávislosť, spoliehanie na seba samého a hlavne sebaistotu, ktorú potrebujete, aby ste dokázali vykročiť v ústrety ďalšej výzve, práve tak ako Edna. Pretože nikto nerozumel tomu, ako dokážu krásne upravené vlasy zdvihnúť sebavedomie, viac než ona, a preto aj my chceme pomáhať moderným ženám všade na svete, aby sa nebáli vystupovať a konať s dôverou v seba samého. Ako to robila Edna L. Emméová. Ako to robí TRESemmé.

TRESemmé Collagen + Fullness Systém, obsahujúci KOLAGÉN bol vytvorený s glycerínom, aby prenikol dovnútra vlasu.

Zloženie

  • Aqua,VP/dimethylaminoethylmethacrylate copolymer,Cyclopentasiloxane,Acrylates copolymer,Aminomethyl propanol,Ammonium hydroxide,Caprylyl glycol,Carbomer,Citric acid,Collagen amino acids,Dimethiconol,Disodium EDTA,Ehtylhexylglycerin,Glycerin,Hydrogenated polydecene,Iodopropyny butylcarbamate,Parfum,PEG-4 dilaurate,PEG-4 laurate,PEG-4,Pentylene glycol,Phenoxyethanol,Phenyl trimethicone,Potassium sorbate,Propylene glycol dibenzoate,Sodium polyacrylate,Trideceth-6,Alpha-isomethyl ionone,Benzyl alcohol,Benzyl salicylate,Citronellol,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky TRESemmé, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Balzamy na vlasy a Vlasová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Balzamy na vlasy.

EAN: 8710447405758
Značka: TRESemmé
Produktová rada: TRESemmé Collagen + Fullness
Veľkosť balenia: 125 ml
Forma: Balzám
Pre: Pre dospelých
Vlasové prípravky: Pre objem vlasov
Originálny názov: TRESemmé balzám Collagen + Fullness 125ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8710447405758
Značka: TRESemmé
Produktová rada: TRESemmé Collagen + Fullness
Veľkosť balenia: 125 ml
Forma: Balzám
Pre: Pre dospelých
Vlasové prípravky: Pre objem vlasov
Originálny názov: TRESemmé balzám Collagen + Fullness 125ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia