The Protein Works TPW Glutamine pomaranč 1000g

The Protein Works TPW Glutamine pomaranč 1000g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Glutamín obsahuje 100% čistý a kvalitný glutamín v prášku. Táto aminokyselina je vychvaľovaná širokou verejnosťou v športovom svete.

Zatiaľ čo v kľude náš imunitný systém funguje efektívne, výskumy ukazujú, že keď trénujeme s intenzitou vyššou než 85 % maximálnej tepovej frekvencie (takmer do vyčerpania), využitie kyslíka značne narastá.

To spôsobí hromadenie kyseliny mliečnej v svaloch, ktorá má vplyv na pH, a spôsobí, že telo pracuje s rezervami kovov a minerálnych látok. Svalové tkanivo sa narušuje a zásoby energie v svaloch sú vyčerpané.

V TPW sa postarali o to, aby ste mohli dopĺňať glutamín kedykoľvek je potreba v kvalitnej, rozpustnej forme. Balenie má znovuzatvárací mechanizmus, aby bola zaistená čerstvosť a aby sa prášok nerozsypal trebárs na cestách.

Ochutené príchute sú dochucované prírodnými sladidlami a farbivami, čo je veľmi dôležitý rozdiel oproti syntetickým formám typu tatrazín, brilantná modrá apod., ktoré môžu pri dlhodobom užívaní nepriaznivo pôsobiť na ľudský organizmus.

TPW Glutamine v bodoch

  • 100% čistý glutamín v prášku
  • Aminokyselina najčastejšie zastúpená v svaloch
  • Antikatabolické pôsobenie
  • Pomáha regenerácii po náročných tréningoch
  • Striktné použitie iba prírodných sladidiel a farbív

Zloženie

Dávka: 2 čierne odmerky (5 g)
Balenie: 1000 g
Dávok v balení: 200
Dávka 5 g
pomaranč
Glutamín 4 g

Ingrediencie

Príchuť pomaranč: 100% glutamín, prírodná aróma, prírodné farbivo (beta karotén), sladidlo (sukralóza), kyselina citrónová.

Dávkovanie

1 dávka je 5 g (2 čierne odmerky). Zmiešajte 1 dávku s vodou alebo džúsom. Užívajte 1 dávku 3x denne (ráno, popoludní a pred spánkom).

Upozornenie
Doplnok stravy so sladidlami (iba ochutené varianty). Vhodné najmä pre športovcov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred slnkom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím skontrolujte, či je odmerka čierna.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky The Protein Works, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Aminokyseliny a Športová výživa.

EAN: 5060339308791
Značka: The Protein Works
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: TPW Glutamine pomeranč 1000 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5060339308791
Značka: The Protein Works
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: TPW Glutamine pomeranč 1000 g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia