TOPNATUR Chlorella 3x750 tbl. + Green Trio 180 tbl.

TOPNATUR Chlorella 3x750 tbl. + Green Trio 180 tbl.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Topnatur Chlorella Original 750 tbl.

Potravinový doplnok s vysokým obsahom bielkovín.

CHLORELLA PRISPIEVÁ K:

  • NORMÁLNEJ FUNKCII ČREVNÉHO TRAKTU
  • NORMÁLNEJ FUNKCII PEČENE
  • DETOXIKÁCII
  • PRIRODZENEJ OBRANYSCHOPNOSTI

Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodná riasa s vysokým obsahom bielkovín, vitamínu A,C, B2, vápnika, horčíka, železa a chlorofylu ako i zdrojom vitamínov B6 a B1. Chlorella ORIGINÁL MEDICOL obsahuje 19 (!) z celkových 22 amínokyselín, vrátane všetkých ôsmichkľúčových, ako i pozoruhodných 60 % kvalitných a prirodzene viazaných bielkovín. Pravdepodobne najdôležitejšou zložkou chlorelly je rastový faktor CGF, ktorý se skladá predovšetkým z komponentov bunkového jadra tejto riasy. Chlorella ORIGINÁL MEDICOL obsahuje chlorofyl, listové rastlinné farbivo, ktoré predstavuje vysoko koncentrovanú a konzumovateľnú formu slnečnej energie.Tablety Chorelly Originál zn. MEDICOL sú lisované za studena (max 40°C), čím sa zachovajú vitamíny v porovnaní s tepelným spracovaním. Neobsahujú žiadne umelé náplne ani stmelovacie látky. Chlorella Originál zn. MEDICOL je spracovaná výnimočnou technológiou - tryskovým sprejovaním a šetrným sušením. Táto technológia zaručuje narušenie bunkovej steny chlorelly pri plnom zachovaní všetkých živín, ktoré sa nachádzajú vo vnútri bunky. Týmto postupom sa dosahuje 80% stráviteľnosti chlorelly, čo predstavuje optimálnuhodnotu požadovaného efektívneho účinku v črevách.

Hmotnosť tablety je 250 mg (lisovanej za studena, bez umelých náplní a stmelovacích látok).

Kombináciu výrobkov značky Topnatur : CHLORELLA ORIGINÁL + LEPICOL

LEPICOL prostredníctvom vlákniny psyllium prispieva k udržiavaniu normálneho pohybu čriev, dodáva živé kultúry a inulín, ktorý podporuje rast a rozmnožovanie týchto živých kultúr.

Zloženie:

riasa Chlorella pyrenoidosa, spirulina ( stmelovač)

Doporučené dávkovanie:

cca 15 tabliet denne ( je ich možné rozdeliť do dvoch dávok), zapiťpohárom vody.

Krajina pôvodu:

Taiwan

Výrobok je dostupný v lekárňach a predajniach zdravej výživy v ČR i SR.
Výrobok Chlorella Originál Medicol spĺňa všetkypožadované hygienické kritériá. V januárir.2014 boli odobratéŠtátnoupoľnohospodárskou a potravinárskou inšpekciou vzorky z predajní drogérií DM market a nezávislým laboratóriom bol zrealizovaný rozbor na obsah ťažkých kovov. Výsledky preukázali , že tento produkt vyhovuje legislatívnym požiadavkám po každej stránke. Výsledky kontroly tu.

Balenie:

velké: 750 tabliet


Topnatur GREEN TRIO

GREEN TRIO je prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené " potraviny. Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvoria ideálnu kombináciu, preto každá z uvedených složiek obohacuje výrobok o špecifické vlastnosti, čímdodáva produktu

GREEN TRIO vynikajúce schopnosti.

CHLORELLA je známa svojimi vynikajúcimi detoxikačnými vlastnosťami. Výrobok GREEN TRIO obsahuje v bohatej mierevitamín A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, čo je tmavozelené farbivo, často nazývanéaj ako "zelená krv".

SPIRULINA je druh sladkovodnej riasy bohatej na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje optimálnu tvorbu červených krviniek, má vplyv na znižovaní stavov únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál pre udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

ZELENÝ JAČMEŇ je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje, je vo väčšom množstve zastúpená meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zaisťuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnost organizmu a chráni bunky pred oxidačným stresemako antioxidant.

GREEN TRIO MEDICOL:
Zloženie:

chlorella (1/3), spirulina (1/3), zelený jačmeň (1/3)

Tablety sú lisované za studena (max 40°C), pretože tepelným spracovaním sa ničia vitamíny. Neobsahuje žiadne náplne ani stmelovacie látky

Tablety 500mg
Denná dávka 6 tabliet = 3g (2x denne 3 tablety pred jedlom)

Balenie:

180 tabliet, na 1 mesiac

Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Superpotraviny.

EAN: 8594028192684
Produktová rada: Topnatur Jarný detox
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: TOPNATUR Chlorella 3x750 tbl. + Green Trio 180 tbl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594028192684
Produktová rada: Topnatur Jarný detox
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: TOPNATUR Chlorella 3x750 tbl. + Green Trio 180 tbl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia