TheraPearl Maska na oči 1 ks

TheraPearl Maska na oči 1 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Technológia THERA°PEARL zaisťuje ohybnosť a tvarovateľnosť obkladu, prispôsobí sa vášmu telu.

Vlastnosti:

  • Kombinujú silu teplého a studeného obkladu
  • Uľavuje od bolesti

Použitie

  • Použitie za studena: Nechajte zmraziť min. 2 hodiny
  • Použitie za tepla: Ohrejte v mikrovlnnej rúre podľa minutáže a stupňa výkonu uvedených nižšie. Obklady sú navrhnuté tak, aby si udržali teplotu používanú k liečbe po dobu cca 20 minút

Pred ďalším použitím počkajte zhruba 20 minút. V prípade potreby aplikujte obklad znovu po 20 minútach. Pred aplikáciou obkladu vždy skontrolujte jeho teplotu. Príliš teplý obklad alebo príliš dlhá doba aplikácie môžu spôsobiť zranenie v podobe popálenín. Pred aplikáciou obkladu na popraskanú, podráždenú, výrazne citlivú alebo necitlivú pokožku sa poraďte so svojím lekárom. Iba k vonkajšiemu použitiu. Nepoužívajte k iným ako určeným účelom použitia.

Upozornenie

Vak s obkladom neotvárajte ani neprepichujte. Obsah obkladu nie je určený na konzumáciu. Nepoužívajte u dojčiat. U detí aplikujte iba pod dohľadom dospelej osoby. Ohrievanie dlhšie ako odporúčaná doba môže spôsobiť poškodenie alebo zničenie vaku obkladu. V prípade extrémnej, dlhšie trvajúcej alebo chronickej bolesti sa poraďte s lekárom.

Použitie za tepla: Kontaktný ekzém, atopická dermatitída, opuchnuté oči, opuchy po kozmetických procedúrach, bolesti hlavy, zápal prínosových dutín.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky TheraPearl, ktoré sú v kategóriách Zdravotnícky materiál a Do očí. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Do očí.

EAN: 8533800065334
Značka: TheraPearl
Veľkosť balenia: 1 ks
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: THERA PEARL MASKA NA OCI 1KS
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8533800065334
Značka: TheraPearl
Veľkosť balenia: 1 ks
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: THERA PEARL MASKA NA OCI 1KS
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia