Adler Sušič vlasov AD 2258

Adler Sušič vlasov AD 2258

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Sušič je dodávaný s koncentrátorom, ktorý zvyšuje možnosti sušenia a úpravy vašich vlasov. AD2258 má gumený povrch a vyznačuje sa moderným dizajnom. Sušič vlasov Adler AD2258 je tiež vybavený závesným očkom, čo to inteligentný spôsob uskladnenia sušiča bez toho, aby ste museli míňať miesto na poličke či v kúpeľňovej skrinke.

Charakteristika a technické údaje:

 • Veľký fén so sklopnou rukoväťou
 • Samostatná regulácia teploty a prietoku vzduchu
 • 2 nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu
 • 3 nastavenia teploty
 • Studený vzduch
 • Koncentrátor
 • Sklopná rukoväť
 • Pogumovaný mäkký povrch
 • Výkon: 1800-2100 W
 • Maximálny výkon: 2500 W
 • Napájanie: 220-240 V, 50/60 Hz

Dôležitou vlastnosťou, ktorú treba u AD2258 oceniť, je funkcia studeného vzduchu. Toto je veľmi užitočná možnosť, vďaka ktorej môžeme skrotiť neposlušné statické vlákna. Teplý vzduch pomáha rozširovať kutikuly. Pri umývaní sa odporúča na konci vlasy opláchnuť studenou vodou, takže ak si vlasy sušíte, stojí za to ich ošetriť studeným vzduchom. Kutikuly sa zatvoria a účes drží omnoho lepšie. Vzduchový koncentrátor umožňuje ľahké zameranie na jeden prameň a dodáva tak vlasom objem. Veľkou výhodou je tiež možnosť zloženia sušiča, ktorá vám umožní vziať si ho so sebou na výlet. Mäkký gumený kryt zabraňuje skĺznutiu zariadenia počas používania. Na druhej strane, závesné očko predstavuje inteligentný spôsob skladovania sušiča bez toho, aby ste museli obetovať miesto na poličke v kúpeľňovej skrinke.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘

Skúste tiež ostatné produkty značky Adler, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Fény a styling a Vlasová kozmetika. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Fény.

EAN: 5902934839839
Značka: Adler
Originálny názov: Sušič vlasov Adler AD 2258
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5902934839839
Značka: Adler
Originálny názov: Sušič vlasov Adler AD 2258
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia