Superpotraviny

Superpotraviny sú prírodné zdroje cenných látok, ktoré v dnešnej strave chýbajú. Pravidelnou konzumáciou pomáhate organizmu predchádzať rade civilizačných chorôb a predčasnému starnutiu, podporujete regeneráciu, detoxikáciu a nastavovanie celkovej rovnováhy. Zaradením superpotravín do svojho jedálnička podporíte zdravie tela i mysle!

Superpotraviny
SUPERPOTRAVINY

Jedná sa o prírodný zdroj energie priamo nabitý cennými látkami, dôležitými pre náš organizmus, ktoré v normálnej strave chýba. Je preto nevyhnutné siahnuť po produktoch, ktoré pomáhajú dopĺňať chýbajúce vitamíny a minerálne látky a zaradiť ich do svojho jedálnička. Superpotraviny vyživujú telo i myseľ, pomáhajú regenerovať organizmus, detoxikujú a podporujú nás v boji proti civilizačným ochoreniam

Smoothie
Iswari

ISWARI je značka prémiových bio potravín, ktorú založil Goncalo Sardinha z portugalského Lisabonu, ktorého vlastné zdravotné ťažkosti priviedli k superpotravinám. Niekoľko mesiacov pred otvorením firmy sa počas pobytu v budhistickom kláštore blízko Londýna spriatelil s Františkom Lomským, a tak v roku 2010 vznikla v Portugalsku firma Alma&Valor a v tom istom roku v Česku Iswari Superfood, s.r.o. Obe firmy od začiatku veľmi úzko spolupracovali, mali identické produkty aj obaly s logom ISWARI a začali vyrábať a dodávať superpotraviny na trh v Portugalsku, Českej republike a do okolitých krajín.

Açai

Açai od Iswari je 100% ovocná dužina sušená mrazom (lyofilizovaná), čo je najkvalitnejší spôsob konzervácie, ponecháva ovociu maximum pôvodných chuťových aj nutričných vlastností. Prášok z Açai vzdialene pripomína chuť sušených čučoriedok.


  • Mimoriadne bohatý zdroj antioxidantov
  • Vysoké hodnoty nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9
  • Obsahuje veľké množstvo vápnika, fosforu, beta-karoténu a vit. E


Kúpiť

Açai
superfood
topnatur

Zelené superpotraviny TOPNATUR sú vyrobené iba z rastlinných surovín, bez prísad a konzervačných látok. Superpotraviny sú ideálnymi doplnkami pre posilnenie imunity organizmu a pri detoxikácii tela. Vďaka vysokej kvalite a širokému spektru pôsobenia si získali obľubu u mnohých zákazníkov.

Green Trio

Green Trio

Je kombináciou 3 zelených superpotravín chlorelly, spiruliny a zeleného jačmeňa pre podporu imunity a obranyschopnosti organizmu.


  • Chlorella je sladkovodná riasa s vysokým obsahom bielkovín, vitamínov a minerálov, ktorá posilňuje obranyschopnosť organizmu.
  • Spirulina prispieva k normálnej hladine cukru v krvi.
  • Zelený jačmeň vďaka svojmu zásaditému pH pomáha obnovovať acido-alkalickú rovnováhu v tele.


Kúpiť

Chlorella
allnature

Allnature je česká značka zdravej výživy. Naše potraviny sú určené tým, ktorí chcú byť v kondícii, mať viac energie a pritom si užiť všetky chute prírody. Búrame mýtus o tom, že čo je zdravé, nemôže byť chutné. Preto do našej ponuky vyberáme len potraviny vyrobené šetrnými metódami z kvalitných prírodných surovín, aby v nich zostalo zachované všetko dobré, čo príroda do rastlín uložila.

Kelp

Je morská riasa rastúca v chladnejších častiach oceánu. Je zdrojom základných živín a stopového jódu. Ten sa v tele neukladá a preto je nutné ho pravidelne dopĺňať prostredníctvom potravy. Tento prášok v BIO kvalite navyše obsahuje vápnik, železo a vitamíny B1, B2 a B12. Môžete ho pridať do šalátov, smoothie a ďalších pokrmov. Kelp optimalizuje zažívanie a dodáva pocit sýtosti.


Kúpiť

Kep
goji
Naturalis

Doprajte telu dôležité živiny vo forme superpotravín, upevnite zdravie a zažite úľavu od psychického napätia. Nakúpte certifikované superpotraviny Naturalis pochádzajúce od popredných svetových pestovateľov. Vyberajte, jedzte a sledujte pozitívne premenu na tele i mysli. Superpotraviny Naturalis preukazujú prvotriednu kvalitu ako medzinárodnými certifikátmi, tak spokojnosťou našich zákazníkov. Sú bezpečne balené v uzatvárateľných vreckách a plechových dózach.

Baobab

Baobab

Plody baobabu sú bohaté na vitamíny, stopové prvky i antioxidanty. Obsahujú mnoho Vitamínu C, ďalej draslík, vápnik a horčík. Vďaka vysokému obsahu vlákniny pôsobí ako prebiotikum. Obľúbený je predovšetkým pre svoju vynikajúcu ľahko citrusovú chuť, ktorá z neho robí ideálny prísadu do smoothies džúsov či ovocných šalátov.


  • Vysoký obsah dôležitých živín vrátane vitamínu C
  • Pozitívny vplyv na nervovú sústav
  • Lahodná svieža chuť


Koupit

Guarana
natures aid

Natures Aid je moderný a inovatívny výrobca prírodných výživových doplnkov s viac ako 35 ročnou históriou. Od začiatku fungovania je filozofiou spoločnosti vyrábať vysoko kvalitné a účinné výživové doplnky a udržiavať tak optimálnu kondíciu a zdravie. Výživové doplnky Natures Aid obsahujú vysoké dávky účinných látok v každej tablete či kapsule. Nemusíte užívať množstvo tabliet, väčšinou stačí 1 denne. Vysoký komfort užívania ocenia hlavne tí, ktorí užívajú viac výživových doplnkov.

Turmeric

Natures Aid® Turmeric 8200mg nie je „korenie v tobolke“. Je to 95% čistý kurkumín-účinná látka z kurkumy. V 1 kapsule sa nachádza extrakt z 8.200mg koreňa Kurkuma longa. Blokuje zápal, znižuje bolesť, opuch a podporuje regeneráciu kĺbov. Je silným antioxidantom. 1 kapsula obsahuje 200mg čistých kurkumínov.


Kúpiť

TURMERIC
beetroot
Mixér

Mixér na smoothie je typ stolového mixéru určeného na prípravu zdravých nápojov. Mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. Každý si bude môcť do práce, školy, či na cesty pripraviť svoj čerstvý a výživný nápoj podľa svojich osobných preferencií a chutí. Naviac pridaním proteínového prášku do kokteilu pripravíte komplexnú fitness desiatu plnú sacharidov a bielkovín!

Spirulina