Stadler Form zvlhčovač Anton Lime

Stadler Form zvlhčovač Anton Lime

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Dlhodobý a pravidelný pobyt v miestnosti, kde je nízka vlhkosť vzduchu, rozhodne nie je nič príjemné. Suchý vzduch totiž dráždi ku kašľu, vysušuje sliznicu a robí ju zraniteľnejšie voči vírusom, baktériám či roztočom. Najefektívnejšia a najrýchlejšou cestou, ako sa suchého vzduchu v miestnosti zbaviť, je obstaranie kvalitného zvlhčovača vzduchu.

Stadler Form pracuje na ultrazvukovom princípe. Veľmi rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitania na vodu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohto princípu je veľmi nízka spotreba energie pri solídnym výkonom. Do vzduchu totiž dokáže dostať až 170 g vody za hodinu. ANTON tak rýchlo zvlhčí akúkoľvek miestnosť do 25 m2.

Kvalitné zvlhčovače ultrazvukového typu musia byť vybavené antibakteriálnou striebornou kockou a demineralizačním filtrom, ktorý vodu zbavuje minerálnych látok. Filter zabraňuje, aby sa tieto látky dostali do ovzdušia a neskôr sa usadzovali na nábytku, televíziu a pod.

Ovládací panel nie je u Antoni na prednej ani hornej strane, ale je veľmi dômyselne schovaný v spodnej časti prístroja tak, aby nerušil jeho nežný vzhľad. To však neznamená, že by ovládanie bolo zle prístupné, naopak. Vďaka menovkám je navyše veľmi jednoduché a intuitívne. Elegantný a jemný dizajn potom umocňuje stmievateľný LED indikátor hladiny vody v prístroji, ktorý zmení farbu z bielej na červenú v momente, kedy voda vo 2,5-litrový nádrži dôjde.

Ďalšou výhodou Antony je možnosť doplnenia vody za prevádzky - zatiaľ čo vyberiete nádržku na vodu, prístroj si ešte 10 minút potom vystačí s vodou, ktorá zostala v spodnej časti. Samozrejmosťou potom je (rovnako ako u väčšiny prístrojov značky Stadler Form) možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá rozjasní vzduch a zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Stadler Form, ktoré sú v kategóriách Zvlhčovače vzduchu, Zdravotnícky materiál a Zdravotná technika pod stromček.

EAN: 802322005455
Značka: Stadler Form
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Zvlhčovač vzduchu Anton Lime zvlhčovač StadlerForm
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 802322005455
Značka: Stadler Form
Pre: Pre dospelých
Originálny názov: Zvlhčovač vzduchu Anton Lime zvlhčovač StadlerForm
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia