Stacker2 Complete BCAA 300g mango

Stacker2 Complete BCAA 300g mango

Čisté práškové BCAA v pomere 3:1:1 (leucín, izoleucín, valín). Mikronizovaná forma zabezpečuje vynikajúcu rozpustnosť a vstrebateľnosť.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Stacker2 Complete BCAA 300g mango

Complete BCAA značky Stacker2 sú čisté práškové BCAA v pomere 3:1:1 (leucín, izoleucín, valín). Mikronizovaná forma zabezpečuje vynikajúcu rozpustnosť a vstrebateľnosť. BCAA nie sú metabolizované v žalúdku, ale priamo vo svaloch, čím bránia katabolizmu a umožňujú regeneráciu, sú preto vhodné ako pred, tak aj po tréningu. Leucín, najviac zastúpená aminokyselina v produkte, je esenciálna (tj. telo si ju nevie vyrobiť) aminokyselina s radom pozitívnych vlastností pre zdravie a správnu funkciu organizmu či svalov. Považuje sa za najdôležitejšiu aminokyselinu zo spomínanej trojice tvoriacej rozvetvené aminokyseliny (BCAA).

Výhody produktu:

  • Ochraňuje svalovú hmoty pred katabolizmom
  • Podporuje regeneráciu a rast svalovej hmoty
  • Výborná chuť aj rozpustnosť
  • Rýchla vstrebateľnosť
  • Vysoká čistota a kvalita aminokyselín
  • Podporuje syntézu bielkovín

Dávkovanie

1 odmerku (cca 5 g) rozmiešaj v 200 ml studenej vody a uži 2-krát denne podľa potreby. Vhodné nájmä v okolí tréningu, alebo ráno.

Nutričné hodnoty

Nutričné ​​hodnoty na 1 dávku (1 odmerka, cca 5 g prášku)
L-leucínu 3 g
L-Izoleucín 1 g
L-valínu 1 g

Zloženie

L-leucín, L-izoleucín, L-valínu, aróma, flavoxantín (farbivá rastlinného povodia), sukralóza (sladidlo), kremičitan vápenatý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie

Doplnok výživy, určený najmä pre športovcov. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Pri nadmernom nahradzovaní normálnej stravy doplnkami výživy hrozí nedostatok vlákniny a iných látok. Neprekračuj odporúčanú dennú dávku, chráň pred priamym slnečným žiarením, pred mrazom a pred sálavým teplom.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Stacker2, ktoré nájdete v kategóriách BCAA, Šport a Aminokyseliny. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii BCAA.

EAN: 8717472073211
Značka: Stacker2
Forma: Prášok
Veľkosť balenia: 300 g
Originálny názov: Stacker2 Complete BCAA, 300 g mango
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8717472073211
Značka: Stacker2
Forma: Prášok
Veľkosť balenia: 300 g
Originálny názov: Stacker2 Complete BCAA, 300 g mango
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia