Športové fľaše - Zelená

(2 produktov)

Pri športovaní ale aj na túrach a cyklistických výletoch je nutné organizmus zásobovať dostatočným množstvom tekutín. Vodu, iontové nápoje či energetické drinky budete mať vždy po ruke v športových fľašiach. Ich výhodou je ľahké otváranie, …

 Zobraziť viac

Pri športovaní ale aj na túrach a cyklistických výletoch je nutné organizmus zásobovať dostatočným množstvom tekutín. Vodu, iontové nápoje či energetické drinky budete mať vždy po ruke v športových fľašiach. Ich výhodou je ľahké otváranie, dostatočne veľký obsah a vďaka veľkému hrdlu sa športové fľaše ľahko čistia.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Sodastream MY ONLY BOTTLE fľaša čierna 0.6 l. Užívatelia najlepšie hodnotia značky BiotechUSA, GymBeam a Nutrend.

Product image

Laica Nerezová filtračná športová fľaša myLAICA zelená 0.6 l

Športová filtračná fľaša Flow’n go myLaica z nehrdzavejúcej ocele určená pre filtráciu pitnej vody.

Môžete mať už dnes
Product image

Klarstein schmatzfatz fľaša na pitie Zelená 500ml

Praktická fľaša na pitie do školy, na šport, vonku alebo do škôlky. Z Tritanu bez BPA, bez chuti a zápachu. Praktické uzatvorenie 1 kliknutím a šnúrka na držanie. S nadstavcom na ovocie na zachytenie ovocnej dužiny.

Môžete mať v utorok 20. 6.

Produkty z kategórie Športové fľaše sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Športové fľaše. V kategórii Športové fľaše nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.