Small foot by Legler Hmyzí hotel zelený

Small foot by Legler Hmyzí hotel zelený

Entomológovia pozor! Kto chcete pozorovať malé stvorenia, rozhodne potrebujete tento domček pre hmyz. Hmyzí hotel je zložený z rôznorodých trubiek a otvorov, hlavne z otvoru pre šišky zaisteným drôtiky.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 2 ks
17,43 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €

Entomológovia pozor! Kto chcete pozorovať malé stvorenia, rozhodne potrebujete tento domček pre hmyz. Hmyzí hotel je zložený z rôznorodých trubiek a otvorov, hlavne z otvoru pre šišky zaisteným drôtiky. Rôzne druhy hmyzu si tu vytvorí dokonalý domov. Ľahko zavesiteľné pomocou háku na streche.

Nemecká firma Legler zameraná na výrobu kvalitných drevených hračiek od roku 1996. Všetky drevené hračky značky Small Foot majú označenie CE a sú vyrábané podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov. Drevené hračky small foot sú žiarivo farebné produkty, ktoré sú vyrobené prevážne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové zručnosti. Cieľom značky small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.

Špecifikácia:

  • Rozmery: 12x10x31 cm
  • Vek: 3+
  • Materiál: drevo

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Small foot by Legler, ktoré nájdete v kategóriách Hračky pre chlapcov, Matka a dieťa a Hračky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Drevené hračky.

EAN: 4020972120519
Značka: Small foot by Legler
Vek: >3 rokov
Originálny názov: Small foot by Legler Small Foot Hmyzí hotel zelený
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Sušienky pre deti

Čas na desiatu

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4020972120519
Značka: Small foot by Legler
Vek: >3 rokov
Originálny názov: Small foot by Legler Small Foot Hmyzí hotel zelený
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia