Remington Holiaci strojček F 5000

Remington Holiaci strojček F 5000

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Získajte perfektnú kontrolu nad svojimi fúzmi s holiacim strojčekom F5 z novej kolekcie Remington Style Series.

Ako top model z novej kolekcie Style Series F5 všetko potrebné pre jednoduchú a perfektnú úpravu svojich fúzov.

  • Ponúka nadstavec na zastrihávanie fúzov so šiestimi fixnými hrebeňmi, ktoré Vám umožnia dosiahnuť rôzne dĺžky zastrihnutia alebo tiež nadstavec pre vzhľad trojdňového strniska

F5 ponúka kombináciu pokročilej technológie s bohatou výbavou zastrihávacích nadstavcov, s ktorými jednoducho dosiahnete dokonalú úpravu fúzov a štýlu ako zo salónu - a to všetko v pohodlí vášho domova.

Pre skutočnú kontrolu nad vaším štýlom ponúka F5 množstvo nadstavcov na rôzne úpravy, ako napr. nadstavec pre vzhľad trojdňového strniska, zastrihávač fúzov a detailný zastrihávač na ostré, presné línie.

Technológia ControlCut pomáha zachytiť ležiace fúzy

Niektoré elektrické strojčeky neholia dostatočne nahladko, ale F5 prichádza s mikro hrebeňom a zastrihávačom Intercept ako súčasťami technológie ControlCut, takže je ideálny pre tých, ktorí preferujú perfektné, hladké oholenie. Pokiaľ chcete urobiť zmenu, môžete využiť zastrihávač pre vzhľad trojdňového strniska.

Technológia ConstantContour na kopírovanie kontúr tváre

Funkciou technológie ConstantContour je zjednodušiť pohyb strojčeka po kontúrach tváre. F5 jednoducho kopíruje kontúry brady, tváre a čeľuste pre maximálny kontakt s pokožkou, komfort a oholenie každého fúza.

Vďaka technológii ConstantContour a výkyvnej hlave pracuje F5 s kontúrami Vašej tváre bez nutnosti vracať sa počas holenia k problematickým oblastiam alebo prispôsobovať uhol holenia.

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Remington, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Kúpeľ a Holiace strojčeky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Holiace strojčeky.

EAN: 4008496985203
Značka: Remington
Pre: Pre mužov
Originálny názov: REMINGTON F 5000
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4008496985203
Značka: Remington
Pre: Pre mužov
Originálny názov: REMINGTON F 5000
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia