Proteínové nápoje - Jogurt - najdrahšie produkty

(0 produktov)

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho …

 Zobraziť viac

Nie je žiadnym tajomstvom, že bielkoviny sú dôležitou súčasťou zdravej výživy. Proteín hrá významnú úlohu pri raste svalov, ich oprave a môže vám tiež pomôcť schudnúť alebo si udržať súčasnú váhu. Pri cvičení je obzvlášť dôležité do svojho jedálnička zaradiť dostatočné množstvo tejto živiny. Keď cvičíte, je dobré prijať viac bielkovín ako zvyčajne. Je možné, že počas dňa nebudete mať možnosť takéto množstvo získať z pestrej stravy, a preto je ideálne svoj jedálniček obohatiť aj o proteínové nápoje.

Čo obsahujú proteínové nápoje?

Zvyčajne sa vyrábajú zo srvátkového proteínu, ktorý je vedľajším produktom pri procese výroby syra. Existujú však aj rastlinné proteínové nápoje, ktoré sú zložené z prísad ako sója, ryža alebo hrášok. Proteínové nápoje sa zvyčajne dodávajú vo forme prášku a pred pitím je potrebné ich zmiešať s vodou alebo mliekom.

Kedy piť proteínový nápoj?

Konzumácia proteínových nápojov medzi hlavnými jedlami je ideálna pre chudnutie a môže pomôcť obmedziť hlad. To môže viesť k tomu, že neskôr počas dňa nebudete mať potrebu konzumovať toľko kalórií. Pri vytrvalostných športoch alebo športoch zameraných na budovanie svalov, je vhodné piť proteínové nápoje pred alebo po cvičení. Užívanie proteínu pred spaním môže byť takisto účinnou stratégiou, ktorá pomáha budovať svalovú hmotu, zvyšovať silu a zlepšiť výkon pri cvičení a regenerácii.

Proteínový nápoj v tehotenstve?

Pokiaľ užitie najprv prekonzultujete so svojim doktorom, proteínové nápoje sú bezpečným a užitočným spôsobom, ako získať viac bielkovín počas tehotenstva. Mali by ste sa uistiť, že proteínový nápoj je doplnkom vašej vyváženej stravy a že tiež prijímate dostatok bielkovín z potravín, ktoré jete. Prečítajte si nutričné štítky, aby ste sa vyhli pridaným cukrom a zložkám, ktoré by mohli byť nevhodné.

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Myprotein Impact Whey Protein Salted Caramel 1000 g. Zákazníci si najviac obľúbili značky KetoDiet, Kompava a Prom-In.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Proteínové nápoje sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Proteínové nápoje. V kategórii Proteínové nápoje nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.