Orechy, semená a sušené plody - Vegan

(0 produktov)

Orechy, semienka a sušené plody majú veľký prínos pre naše zdravie. Všetko je získavané priamo z prírody a jedná sa tak o naozaj veľmi zdravé potraviny. Orechy, semienka a sušené plody sú tiež veľkým zdrojom železa a prínos majú aj pre našu …

 Zobraziť viac

Orechy, semienka a sušené plody majú veľký prínos pre naše zdravie. Všetko je získavané priamo z prírody a jedná sa tak o naozaj veľmi zdravé potraviny. Orechy, semienka a sušené plody sú tiež veľkým zdrojom železa a prínos majú aj pre našu energiu, ktorú z nich získame.

Orechy - sú zdrojom vysoko kvalitných bielkovín a nenasýtených tukov a sú tiež kaloricky výdatné. Sú veľmi prospešné nášmu zdraviu. Obsahujú vitamíny, minerály a železo. Pôsobia na srdcové a cievne choroby, regulujú krvný tlak a pomáhajú znižovať hladinu cholesterolu.

Sušené ovocie - je skvelou desiatou a alternatívou pri chuti na sladké. Výborná nutrične vyvážená desiata pre deti, mužov, ženy a športovcov.

Semienka - sú všeobecne cenené pre obsah polynenasýtených mastných kyselín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.

Vymazať všetky filtre

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pošlite nám tip na produkt a my ho skúsime zaradiť do ponuky.

Odporučiť produkt
Nenašli ste, čo ste hľadali?

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a radi vám pomôžeme s výberom a vyhľadávaním vhodného produktu.

Potrebujete poradiť?

Produkty z kategórie Orechy, semená a sušené plody sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Orechy, semená a sušené plody sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Orechy, semená a sušené plody nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.