Oncophyt 1 prášok v vrecúškach 20 ks

Oncophyt 1 prášok v vrecúškach 20 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Odporúča sa ako prevencia pred onkologickým ochorením, najmä v rodinách kde sa vyskytla onkologická choroba, ale aj u pacientov, ktorí sú viac ako rok po úspešnom ukončení liečby.

Vlastnosti a indikácie

  • Ochrana a možný účinok degeneratívnych a vírusových ochorení
  • Imunomodulačné a imunostimulačné účinky
  • Účinky proti degenerácii
  • Antioxidačné účinky
  • Detoxikačné účinky
  • Účinok pri poškodení pľúc bakteriálnych a vírusových infekcií
  • Ochrana pred poškodením pečene na toxickej, potravinovej, vírusovej báze a škodlivého vplyvu liečby

N-Acetylcysteín (NAC): obsahuje antioxidačné prvky a patrí medzi najznámejšie mukolytikum (látka, ktorá uvoľňuje a skvapalňuje hlien v dýchacích cestách ), odkedy sa uviedol do terapeutickej praxe. Ako pomoc sa používa predovšetkým v dvoch klasických indikáciách: na terapiu kašľa a ako antidotum (protijed)

Kyselina L-askorbová/ Vitamín C: prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej. Taktiež prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpanosti a únavy.

Koenzým Q10: alebo tiež len Q10 prispieva k funkčnosti všetkých buniek v tele. Koenzým, ktorý je obdobou vitamínu, sa preto vyskytuje v celom tele, a môže tak pomáhať pri mnohých životne dôležitých procesoch. Q10 je nevyhnutný najmä pri tvorbe bunkovej energie v mitochondriách. Navyše ako antioxidant pôsobí proti voľným radikálom vo vnútri bunky a tiež mimo nej. Voľné radikály sú látky, ktoré okrem iného urýchľujú starnutie pleti a poškodzujú bunky. Je vhodný pri dobrej funkčnosti srdcovo cievnej podpore.

Kyselina a-lipoová: Kyselina a-lipoová je jeden z mála antioxidantov rozpustných vo vode ako aj v tuku a môže prenikať bunkovou membránou. Je aj silným spomaľovačom glykácie, priamo obnovuje vitamíny C a E, podporuje efektívne interakcie medzi nimi, a napomáha pečeni pri detoxikácii od škodlivých ťažkých kovov.

D Ribóza: D ribóza sa prirodzene vyskytuje vo všetkých živých bunkách. Jedná sa o jednoduchý cukor, ktorý začína metabolické procesy pre výrobu ATP. D Ribóza pracuje synergicky s keratínom a môže zlepšovať jeho účinky. Bolo preukázané že, D Ribóza napomáha zvýšiť energiu svalstva, zvyšuje vytrvalosť a napomáha pri zotavení, má antioxidačné účinky.

Selén-methionín: Organického pôvodu pôsobí k správnej funkcii imunitného systému je tiež antioxidant prispieva k ochrane pred voľnými radikálmi. Vhodné pre osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Uhličitan draselný a bikarbonát sú látky, ktoré menia a udržujú kyslosť či alkalitu. Sú zdrojom draslíku, ktorý je potrebný pre organizmus.

Zloženie:

  • Sáčok A - N-Acetylcysteín 450 mg, kyselina L- askorbová 150 mg, Koenzým Q10 100 mg, Kyselina α –lipoová 50 mg, D- ribóza 3mg, Selén - Metionín 16,4mg = 82 mcg selén
  • Sáčok B - Hydrogénuhličitan draselný 300 mg

Dávkovanie: Jeden sáčok typu A + jeden sáčok typu B rozpustné spolu v 20 ml vody, raz denne ráno na lačno. Prevenciu sa odporúča zopakovať minimálne dva krát ročne (interval medzi dávkami 6 mesiacov) až tri krát ročne ( interval medzi dávkami 4 mesiace).

Je dôležité nepoužívať kovové predmety na rozmiešanie roztoku.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nepoužívajte prípravok po dátume expirácie uvedenom na obale.

Balenie: 20 sáčkov spolu 90g. Hmotnosť sáčku A a B 2,5 g.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Oncophyt, ktoré sú v kategóriách Výživové doplnky, Imunita a Zdravý pohyb a šport. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Imunita.

EAN: 8588006604016
Značka: Oncophyt
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: ONCOPHYT 1 prášok v vrecúškach 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8588006604016
Značka: Oncophyt
Forma: Prášok
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: ONCOPHYT 1 prášok v vrecúškach 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia