Olimp L-Carnitine Xplode Powder 300g orange

Olimp L-Carnitine Xplode Powder 300g orange

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Olimp L-Carnitin Xplode Powder je výživový doplnok do diéty obohatený o horčík a vitamín B6. To všetko v ľahko rozpustnej forme s vynikajúcou chuťou! L-karnitín je kľúčovým prvkom v poslednej fáze procesu rozkladu tukov. L-karnitín Xplode Powder obsahuje aj vitamín B6, ktorý je súčasťou mnohých enzýmov podieľajúcich sa na metabolizme, rovnako ako sa priamo podieľa na metabolizme sacharidov (tvorby a rozklade svalového glykogénu) a tukov. Navyše zvyšuje výdaj energie. Vitamín B6 je nevyhnutný pri výrobe hemoglobínu a podiela sa na tvorbe protilátok.

Výhody produktu:

  • Pohodlne rozpustná forma
  • Ekonomický balíček
  • Eednoduchosť dávkovania
  • Vynikajúca chuť
  • Ideálny doplnok výživy k aminokyselínám alebo isotonickému nápoju pred a počas tréningu

L-Carnitin Xplode Powder je určený pre ľudí, ktorí chcú znížiť množstvo telesného tuku. Hodí sa pre ľudí, ktorí nechcú alebo nemôžu konzumovať veľké množstvo kapsúl alebo tabliet. Dospelý človek má približne 20 g L-karnitínu v tele, z toho 98% nahromadené vo svaloch. Vhodné nasýtenie svalov L-karnitínom je dôležitým faktorom pre správny vývoj.

Zloženie

74,7% L-karnitín tartrát, L-karnitín, aróma, maltodextrín, farbivo, E 150d; oxid horečnatý, anti-spekan, oxid kremičitý; sladidlá, acesulfam K, sukralóza; regulátor kyslosti, kyselina citrónová; pigmenty: karotén (A), karmín (B), riboflavín (C), E 150 ° C (D), E 150d (E), E 133 (F), patentová modrá V (G), indigo (H), chlorofyly a chlorofylín (I), kurkumín (J), (K) antokyanov, paprika extrakt (L), betanín (M), živočísne uhlie (N); 0,03% pyridoxín hydrochlorid vit. B6.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty 1 porcia (3g)
L-karnitín tartrát 2240 mg
z toho
L-karnitín 1500 mg
Magnézium 59 mg (15%*)
Vit. B6 0,7 mg (50%*)

*% ODD – percento odporúčanej dennej dávky

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: 1 dávka za deň pred tréningom. 1 dávka (3 g = 1 odmerka) rozmiešať v 130 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravu. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Upozornenie

Nie je vhodné pre tehotné alebo dojčiace ženy.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Olimp, ktoré nájdete v kategóriách Šport a Spaľovače tukov. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Spaľovače tukov.

EAN: 5901330049460
Značka: Olimp
Forma: Prášok
Vlastnosti: S príchuťou
Veľkosť balenia: 300 g
Originálny názov: Olimp L-Carnitine Xplode Powder, 300 g orange
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5901330049460
Značka: Olimp
Forma: Prášok
Vlastnosti: S príchuťou
Veľkosť balenia: 300 g
Originálny názov: Olimp L-Carnitine Xplode Powder, 300 g orange
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia