Olimp Caffeine Kick 60 ks

Olimp Caffeine Kick 60 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Dehydrovaný kofeín si našiel priaznivcov medzi rôznymi sociálnymi skupinami. Táto forma kofeínu je výhodná pre mnohých športovcov kvoli jeho rýchlemu stimulačnému účinku.Navyše je vhodný pre ľudí, ktorí potrebujú kofeín k boju proti únave, ako sú napríklad študenti a vodiči. Kofeín je známy pre svoje stimulačné účinky, zrýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie tukov, fyzicky aktívni ľudia siahnu po kofeíne pred začatím tréningu. Kofeín má vplyv na predĺženie a zvýšenie intenzity tréningu, zvýšenie telesnej teploty a stimuláciu termogenézy.

Výhody produktu:

  • Väčšia koncentrácia po dlhšiu dobu
  • Viac energie
  • Urýchľuje látkovú výmenu
  • Podporuje odbúravanie tukov
  • Bojuje proti únave
  • Pre lepšiu pohodu
  • Pre lepšiu náladu
  • 200 mg kofeínu (najviac na trhu)

Zloženie

62% kofeínu, plnidlo - mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca činidlá - horečnate soli mastných kyselín; kapsula (želatína, farba: E171).

Nutričné hodnoty

Nutričné ​​informácie 1 kapsula
kofeín 200 mg

Dávkovanie

1 kapsula raz denne. Zapite s veľkým množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie

Kofeín Kick obsahuje kofeín. Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy (obsah kofeínu: 200 mg / 1 kapsula). Okrem toho výrobok nesmie byť používaný počas dojčenia, plánovania tehotenstva, v prípade choroby obehovej sústavy, alebo v prípade precitlivenosti na kofeín.
Neprekračujte dennú dávku 400 mg kofeínu zo vsetkych zdrojov. Nepoužívajte pred spaním alebo v priebehu bezprostredne predchádzajúcich hodín pred spánkom. Nepoužívať v kombináciám s alkoholom, Lieke Alebo výrobkami ktore obsahujú horúci pomaranč ovocie / synefrínu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Olimp, ktoré nájdete v kategóriách Kofeín, Šport a Anabolizéry a stimulanty. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Kofeín.

EAN: 5901330078194
Značka: Olimp
Forma: Kapsule
Príchuť: Bez príchute
Veľkosť balenia: 60 ks
Originálny názov: Olimp Caffeine Kick, 60 kps
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5901330078194
Značka: Olimp
Forma: Kapsule
Príchuť: Bez príchute
Veľkosť balenia: 60 ks
Originálny názov: Olimp Caffeine Kick, 60 kps
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia