Natures Aid Serrapeptase 250.000iu 60tbl

Natures Aid Serrapeptase 250.000iu 60tbl

Vysokoúčinný proteolytický enzým v špeciálnej tablete, ktorej Entero-Coated® patentovaný enterosolventný poťah chráni citlivý enzým pred nežiadúcim rozpustením v kyslom prostredí žalúdka.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný
Doručíme vám tovar do Vianoc? Zistite viac informácií

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

5.0
5
4
3
2
1

Natures Aid Serrapeptase 250.000iu 60tbl

Každou prekonanou chorobou či úrazom sa v krvi množia odpadové látky bielkovinovej povahy, ktoré musia byť z tela odstránené. Čím skôr sa tak stane, tým skôr príde k celkovému uzdraveniu. Proteolytický enzým Serapeptáza má schopnosť rozkladať odumreté tkanivá ako napríklad krvné zrazeniny, cysty, hlieny, opuchy či jazvovité tkanivo.

Enzým je produktom priateľskej baktérie Serratia Peptidase a jeho unikátnou vlastnosťou je schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Útočí na mŕtve tkanivá ako sú cysty, arterosklerotické pláty, krvné zrazeniny blokujúce cievy (tromby), jazvovité tkanivo, hlien a tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Tableta je odolná voči žalúdočným kyselinám. Každá tableta obsahuje 100mg Serrapeptázy o enzymatickej aktivite 250.000iu.

Serrapeptáza je proteolytický enzým vstrebávajúci odumreté bielkoviny. Rozpúšťa len neživé tkanivá: krvné zrazeniny, cysty, arteriálne povlaky, jazvovité tkanivá, hlieny a odstraňuje tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Tento produkt neobsahuje žiadne farbivá a príchute, konzervačné látky ani glutén. Vhodný pre vegetariánov.

Účinky

  • Blokuje zápalové procesy, zmierňuje opuch a zápal, zlepšuje prekrvenie, zrýchľuje hojenie po úraze a zmierňuje bolesť.
  • Napomáha hojeniu modrín a hematómov, ktoré sa hoja rýchlejšie, opuch je menej závažný a rýchlejšie mizne. Minimalizuje tvorbu jaziev po operáciách. Bolesť pri pohybe je menšia a pohyblivosť sa vráti skôr.
  • Pri liečbe antibiotikami užívanie Serrapeptázy výrazne zvyšuje koncentráciu a aktivitu antimikrobiálnych liečiv priamo v mieste infekcie. Baktérie sa bránia pôsobeniu antibiotika tvorbou biofilmu. Serrapeptáza narúša tento bakteriálny biofilm, čím umožňuje rýchlejšiu a efektívnejšiu liečbu. Serrapeptáza zvyšuje imunitnú odpoveď.
  • Pomáha pri likvidácii patogénov zvýšením učinku ATB a zabráni tak aj prípadnej bakteriálnej rezistencii.
  • Astma - chronické zápalové ochorenie, pre zvládnutie tohto ochorenia je nevyhnutná dlhodobá protizápalová liečba. Serrapeptáza čistí dýchacie cesty od zápalu, mucínu, mŕtveho a jazvovitého tkaniva, ktoré sa pri enzýmovej terapii rýchlo nahrázda novým a zlepšuje sa tak funkcia priedušiek a pľúc.
  • Autoimunitné ochorenia - Serrapeptáza môže pomôcť pri rôznych autoimunitných ochoreniach, ktoré narúšajú zápalovú odpoveď.

Zloženie

Účinné zložky v 1 tablete: 250.000iu aktívnych jednotiek proteolytického enzýmu Serrapeptáza (Serratiopeptidase).

Vhodný na použitie pri dlhotrvajúcich bolestiach a chronických zápaloch. Ideálny pri športových zraneniach, poúrazových a pooperačných stavoch.

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 enterosolventnú tabletu denne nalačno.

Upozornenie

Vhodné pre deti od 6 rokov. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Chráňte pred teplom a svetlom. Uskladňujte na suchom a chladnom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Natures Aid, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Na imunitu a Pohyb a celkové zdravie. Výrobok kúpite so zľavou 13 %.

EAN: 5023652389069
Značka: Natures Aid
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Forma: Tableta
Na čo je: Na podporu imunity
Velikost balení: 60 ks
Věk: >6 rokov
Originálny názov: Natures Aid Serrapeptase 250.000iu tbl 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
5.0
5
4
3
2
1

Hodnotenie produktov

Jozef R. 10. 12. 2019 19:54
Ok
Henrieta P. 26. 11. 2019 16:27
spokojnosť
Zuzana P. 31. 5. 2018 08:36
Mám za sebou prvé balenie 60tbl. Serrapetázy 250.000, objednávam ďalšie balenie. Mám viac energie, zdravotné problémy ustúpili, maximálna spokojnosť.
Marek 30. 5. 2016 15:22
Velmi vhodny produkt na odplavenie usadenin v zilach a cievach. Velmi pomaha aj pri zvysenom krvnom tlaku.

Doplňujúce informácie

EAN: 5023652389069
Značka: Natures Aid
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Forma: Tableta
Na čo je: Na podporu imunity
Velikost balení: 60 ks
Věk: >6 rokov
Originálny názov: Natures Aid Serrapeptase 250.000iu tbl 1x60 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia