Nánožníky na kočík - skladom - - najdrahšie produkty

Doprajte svojim najmenším pohodlný výlet v kočíku aj počas chladnejších dní. Imunitný systém bábätiek sa stále vyvíja. Ich zdravie je náchylnejšie na choroby, ktoré prichádzajú s chladným jesenným a zimným počasím. Zabráňte prechladnutiu, kašľu či iným respiračným ochoreniam tým, že svojmu drobcovi zaobstaráte nánožník. Tento zimný doplnok predstavuje izolačnú podložku pripomínajúcu spací vak, kt…

Doprajte svojim najmenším pohodlný výlet v kočíku aj počas chladnejších dní. Imunitný systém bábätiek sa stále vyvíja. Ich zdravie je náchylnejšie na choroby, ktoré prichádzajú s chladným jesenným a zimným počasím. Zabráňte prechladnutiu, kašľu či iným respiračným ochoreniam tým, že svojmu drobcovi zaobstaráte nánožník. Tento zimný doplnok predstavuje izolačnú podložku pripomínajúcu spací vak, ktorú môžete pripevniť ku kočíku. Vďaka tomu je obzvlášť užitočný pri prechádzkach vonku v chladnejšom počasí. Nánožníky do kočíka bývajú z vnútornej strany obvykle vyrobené z vrstiev bavlny alebo fleecu, ktoré udržia vaše dieťatko v teple. Látka býva zároveň priedušná, aby sa zabránilo spoteniu. Niektoré nánožníky sú vybavené aj kapucňou navrchu, ktorá ochráni hlavu a uši pred vetrom aj zimou. Väčšina z nich predstavuje univerzálne nánožníky, ktoré sú kompatibilné bez ohľadu na značku kočíku či vek dieťaťa.

Čo zvážiť pri výbere nánožníka?

  • Odolnosť voči vode a vetru – zrejme budete chcieť udržať svoje dieťa v teple a suchu počas chladných a vlhkých mesiacov.
  • Veľkosť – nezabudnite skontrolovať, pre aký vek je vhodný nánožník, zvážte koľko rokov bude mať dieťa v zime a ako dlho ho chcete využívať. Univerzálna veľkosť umožňuje prispôsobiť a predlžovať dĺžku nánožníka zospodu.
  • Kompatibilita s kočíkom – nie všetky nánožníky sa hodia na každý kočík. Uistite sa, že nánožník, o ktorom uvažujete, je vhodný pre vašu značku.
  • Spôsob pripevnenia ku kočíku – nánožník by sa mal dať pripevniť na kočík niekoľkými jednoduchými krokmi.

Prečo uprednostniť nánožník pred bežnou prikrývkou?

Oproti deke či inej prikrývke je nánožník pripevnený priamo na kočík, a teda sa nerozloží pri pohybe dieťaťa. Tento doplnok ku kočíku zároveň poskytuje dostatok priestoru, pohodlia a chráni pred vetrom aj dažďom. Nánožník je takisto priedušnejší v porovnaní s bežnou prikrývkou či kombinézou, a tým zároveň znižuje riziko podráždenia pokožky.

Zobraziť celý popis