GreenFood Melatonin 60 kapsúl

Vegánske

GreenFood Melatonin 60 kapsúl

Spojili sme Melatonin a L-Tryptophan do jedného produktu, ktorý vám pomôže skvalitniť spánok.

Skladom 5+ ks Môžete mať už dnes možnosti doručenia
8,76 €
Cena za 1 ks: 0,14 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 8.76 kreditov

Výhody produktu

Vegánske Vegánske

GreenFood Melatonin 60 kapsúl

Melatonin môže byť skvelým pomocníkom pri jetlagu. Melatonin, tiež "hormón spánku", je hormón, ktorý je produkovaný predovšetkým v noci a reguluje chronobilogické rytmy. Hormón je produkovaný mozgom. Melatonin prispieva k zmierneniu subjektívneho pocitu únavy v dôsledku časového posunu. L-Tryptophan je esenciálna aminokyselina, ktorej vlastnosti súvisia s produkciou serotonínu a melatoninu, hormónov zodpovedných za pozitívny psychický stav a kvalitný spánok. Ten je pre všetkých mimoriadne dôležitý. Využiteľnosť Tryptophan možno posilniť súčasným užívaním vitamínu B6, ktorý pôsobí ako koenzým jeho premeny na serotonín. Pri hlbokom spánku telo najlepšie regeneruje a dochádza okrem iného k obnove a rastu buniek. L-Tryptophan je esenciálna aminokyselina, ktorú je možné prijímať konzumáciou rozličných bielkovinových zdrojov alebo doplnkov stravy.

Zloženie

L-Tryptofan, Melatonin, Hydrochlorid pyridoxinu. Neaktívne zložky: stearan horečnatý, oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza, oxid titaničitý. Želatínová kapsula.

Odporúčaná denná dávka

1x denne 1 kapsula 30 minút pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Predpokladaná doba užívania 1 balenia je 60 dní.

Obsah látok v dennej dávke

1 kapsula

*RHP

L-tryptophan 400 mg
Melatonin 1 mg
Vitamín B6 0,7 mg 50%

*RHP – referenčná hodnota príjmu

Upozornenie na obale

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosah detí. Nie je určené pre osoby pod lekárskym dohľadom alebo s autoimunitnými chorobami, depresívnou poruchou, cukrovkou, endokrinnou poruchou alebo s poruchou štítnej žľazy. Neužívajte pri používaní strojného zariadenia alebo pri vedení vozidla. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Vlastnosti:

  • Alergény: Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení
  • GMO: Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín
  • Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008
  • Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018

​Balenie

60 kapsúl.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky GreenFood Nutrition, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Spánok a Hlava, pamäť a duševná pohoda. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vegánske doplnky stravy.

EAN: 8594193920839
Značka: GreenFood Nutrition
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Vlastnosti: Vegan
Na čo je doplnok: Na poruchy spánku
Veľkosť balenia: 60 ks
Originálny názov: Melatonin 60 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

EAN: 8594193920839
Značka: GreenFood Nutrition
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre dospelých
Režim výdaja: Doplnok stravy
Vlastnosti: Vegan
Na čo je doplnok: Na poruchy spánku
Veľkosť balenia: 60 ks
Originálny názov: Melatonin 60 kapsúl
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia