Le Toy Van Drevený kočík Sweet Dreams

Le Toy Van Drevený kočík Sweet Dreams

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček: Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček.

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml !

Akcia !

Nakúpte produkty z kategórie Matka a dieťa nad 15 € a získate Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček. *

*Platí do vydania zásob. 

Interaktívna hračka pomáha s rozvojom predstavivosti, reči a sociálnych zručností. Vyrobené eticky z udržateľných materiálov – dlhotrvajúca zábava i starosť o našu planétu. Tradičný dizajn s modernými detailmi deti určite zabaví. Honeybake je kolekcia Le Toy Van, ktorá získala najviac ocenení za dizajn, kvalitu, bezpečnosť a tiež za vzdelávaciu a hernú hodnotu.

Pastelová ružová, krémová biela, čipky. Pevná štruktúra, mäkký matrac, unikátny baldachýn, perfektný kočík na dlhé prechádzky. Pevné kolieska z prírodného kaučukového dreva sú pogumované a zaisťujú bezproblémový chod na podlahách i kobercoch. V balení tiež ručne šitá a oddeliteľná brašna. Vhodný pre bábiky a plyšákov vo veľkosti 30 až 35 cm.

Ocenenia hračky: Loved By Parents Shortlisted Award 2018

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že drevo, z ktorého bol výrobok vyrobený, nebolo vyťažené nelegálne a pochádza z lesov obhospodarovaných šetrným či prírode blízkym spôsobom, v ktorom sú dodržiavané prísne environmentálne a sociálne požiadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svojim nákupom pomáhate chrániť lesy a podporujete šetrné, zodpovedné či prírode blízke hospodárenie, vďaka ktorému sú naše lesy stabilnejšie, zdravšie, majú prirodzenú druhovú skladbu a lepšie odolávajú negatívnym následkom klimatických zmien.

Technické parametre:

  • rozmery balenia: 50x5x45 cm
  • rozmery: 52,5x46x29 cm
  • vek: 3+
  • materiál: vysoko kvalitné drevo FSC z udržateľných a obnoviteľných zdrojov
  • ručne maľované ekologickými farbami

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Le Toy Van, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Drevené hračky a Hračky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Drevené hračky.

EAN: 5060023413220
Značka: Le Toy Van
Vek: >3 rokov
Originálny názov: Le Toy Van Le Toy Van Kočík Sweet Dreams
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5060023413220
Značka: Le Toy Van
Vek: >3 rokov
Originálny názov: Le Toy Van Le Toy Van Kočík Sweet Dreams
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia