LAMAX Beat Sphere SP-1 Bluetooth reproduktor

LAMAX Beat Sphere SP-1 Bluetooth reproduktor

Dizajnový bezdrôtový reproduktor sa rozmerovo radí k tým najkompaktnejším reproduktorom, ktoré trh ponúka. Prekvapí ako kvalitným vyspelým zvukom, tak aj hlasitosťou, ktorá bez problémov ozvučí najbližšie okolie.

Skladom 1 ks Môžete mať už dnes možnosti doručenia
15,80 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 15.8 kreditov

LAMAX Beat Sphere SP-1 Bluetooth reproduktor

Veľký zvuk a miniatúrne rozmery

Dôraz na mobilitu a ľahkú prenosnosť danú práve kompaktnosťou, je umocnený úchytovým mechanizmom v podobe karabíny, vďaka ktorej možno Sphere zavesiť na batoh, opasok či trebárs bicykel.

Bez drôtov je život jednoduchší

Sphere SP-1 disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ľahko ho tak prepojíte s notebookom či mobilným telefónom na vzdialenosť až 20 metrov. Vďaka Bluetooth 2.1 je reproduktor kompatibilný aj so staršími zariadeniami. Život bez drôtov je skrátka jednoduchší. Môžete si ho však aj dobrovoľne skomplikovať, pretože Sphere samozrejme podporuje aj bežné prepojenie pomocou pribaleného audio kábla.

Kompletná funkčná výbava

Sphere SP-1 disponuje aj napriek svojej veľkosti všetkými funkciami typickými pre rad Bluetooth reproduktorov LAMAX Beat. Okrem Bluetooth a zvukového audio vstupu taktiež umožňuje počúvanie FM rádia, prehrávanie hudby z vloženej Micro SD karty a navrch pridáva aj možnosť pripojenia slúchadiel, keďže ho možno vďaka veľkosti pohodlne používať ako prehrávač hudby vo formáte mp3. Po pripojení k mobilnému telefónu možno vďaka integrovanému mikrofónu využívať Sphere SP-1 ako handsfree a plynulo prechádzať medzi počúvaním hudby a telefónnym hovorom bez potreby vytiahnuť telefón z vrecka či batohu.

Všade so sebou

Drobné rozmery predurčujú Sphere SP-1 k dennému používaniu. Nikdy nebude príliš ťažký na celodenné nosenie na opasku či batohu, nikdy nebude príliš rozmerný pre pribalenie do cestovnej tašky. Sphere SP-1 bude stále s vami a pripravený prekvapiť okolie hlasným a vyspelo znejúcim zvukom.

Obsah balenia

  • Reproduktor
  • Micro USB nabíjací kábel
  • 3,5 mm jack audio kábel
  • Karabína
  • Návod na obsluhu

Skúste tiež ďalšie produkty značky Lamax, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Elektro a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Reproduktory.

EAN: 8594175350692
Značka: Lamax
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: LAMAX Beat Sphere SP-1
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8594175350692
Značka: Lamax
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: LAMAX Beat Sphere SP-1
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia