Laica Filtračná fľaša Vetro glass 1,1l + 1ks Fast disk

Laica Filtračná fľaša Vetro glass 1,1l + 1ks Fast disk

Filtrační láhev Laica Vetro glass dokáže zajistit okamžité přefiltrování vody bez čekání. Díky aktivnímu uhlíkovému filtru Fast Disk dokážete efektivně redukovat chlór a zlepšit chuť vaší vody. Fast Disk filtr byl však navržen tak, aby zachoval přirozeně se vyskytující minerály v "kohoutkové" vodě.

20,12 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za Zadarmo
 • Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku Najspoľahlivejšia internetová lekáreň na Slovensku
 • Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov Viac ako 1 milión spokojných zákazníkov
 • Cez 40 000 produktov v ponuke skladom Cez 40 000 produktov v ponuke skladom

Nechcete čakať? Vyberte si z ponuky produktov skladom

Popredný výrobca filtrácie vody LAICA prichádza s unikátnym konceptom filtračnej sklenenej stolovej fľaše Flow´N GO - VETRO GLASS, ktorá dokáže zabezpečiť okamžité prefiltrovanie vody bez čakania.

Doprajte si zdravotne nezávadnú a chutnú vodu okamžite s patentovanou technológiou filtrov od spoločnosti Laica. Vďaka aktívnemu uhlíkovému filtru Fast Disk dokážete efektívne redukovať chlór a zlepšiť chuť vašej vody. Fast Disk filter bol však navrhnutý tak, aby zachoval prirodzene sa vyskytujúce minerály v „kohútikovej“ vode. Voda preto ostáva nielen chutná, ale aj zdraviu prospešná bez potreby dopĺňania prídavných minerálnych látok.

Sklenená stolová filtračná fľaša Flow´N GO - VETRO GLASS bola navrhnutá so zreteľom na elimináciu plastových fliaš, ktoré čoraz viac zaťažujú naše životné prostredie. Doprajte sebe a svojim blízkym skutočne čistú a zdravú vodu a zároveň ušetrite.

Kamkoľvek sa v priebehu dňa pohnete, z domu, do práce či do školy. Nemusíte nosiť vodu, filtrujte si ju priamo na mieste a budete ju mať presne takú na akú ste zvyknutí.

Stolová fľaša Flow´N GO - VETRO GLASS predstavuje unikátny dizajnový doplnok vhodný do každej domácnosti či kancelárie. Svojimi elegantnými krivkami dokáže zaujať, ale aj nenápadne doplniť prestretý stôl. Filtrovaná voda je tak okamžite dostupná v akejkoľvek situácii.

Každé filtračné zariadenie Flow´N GO - Vetro Glass disponuje unikátnym QR kódom, ktorý stačí naskenovať do aplikácie Laica Home Wellness a na výmenu filtra už viac nemusíte myslieť. Odteraz máte silného spojenca v dodržiavaní pravidelného a zdravého pitného režimu, ktorý vás na výmenu vždy včas upozorní.

Parametre:

 • Kapacita fľaše: 1,1 l
 • Farba: transparentná / biela
 • Filter FAST DISK: súčasťou balenia 1 ks
 • Životnosť filtra: 30 dní alebo 120 l prefiltrovanej vody
 • Ručný ukazovateľ životnosti filtra
 • Telo fľaše: sklo (možnosť umývať v umývačke)
 • Zátka fľaše: plast ABS
 • Určená iba pre domáce použitie a filtráciu pitnej vody

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Laica, ktoré nájdete v kategóriách Potraviny, nápoje a Nápoje. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Filtračné fľaše.

EAN: 8013240707433
Značka: Laica
Originálny názov: Laica VETRO GLASS Filtračná fľaša + 1ks Fast disk
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 8013240707433
Značka: Laica
Originálny názov: Laica VETRO GLASS Filtračná fľaša + 1ks Fast disk
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia