Najlepšie hodnotené Krmivo pre psov - Morčacie (6 produktov)

V tejto kategórii nájdete množstvo kvalitného psieho žrádla. Od granúl cez konzervy po lahodné maškrty. V psom živote hrá strava doslova prím. Hodnotné krmivo dodá psovi energiu, ktorá je potrebná aby si udržal kondíciu, vitalitu a širokú škálu …

 Zobraziť viac

V tejto kategórii nájdete množstvo kvalitného psieho žrádla. Od granúl cez konzervy po lahodné maškrty. V psom živote hrá strava doslova prím. Hodnotné krmivo dodá psovi energiu, ktorá je potrebná aby si udržal kondíciu, vitalitu a širokú škálu živín, ktoré tvoria každé tkanivo. Ako vybrať plnohodnotné krmivo pre vášho chlpatého kamaráta?

Čo nesmie v krmive pre psov chýbať?

Správny pomer bielkovín, tukov a sacharidov je úplný základ. Sú zdrojom esenciálnych (nedokáže si ich vytvoriť sám) živín a stavebných látok, ktoré sú pre našich štvornohých kamarátov nenahraditeľné. Hovoríme predovšetkým o týchto základných zložkách:

  • Bielkoviny (min 18 %) - živočíšny pôvod (kuracie, jahňacie, hovädzie, rybie, atď)
  • Tuky (9 až 20 %) - živočíšny pôvod (kuracie, rybie, hovädzie, atď)
  • Sacharidy (malé množstvo) - zdrojom energie (kukurica, zemiaky, obilniny, atď).
  • Vláknina (cca 4%) - podporuje správnu činnosť čriev
  • Vitamíny - výrazne sa podieľajú na zdravom metabolizme
  • Minerály - výstavba a posilňovanie kostí a tkanív (vápnik, sodík, fosfor, draslík)
  • Zelenina, omega 3 a 6 mastné kyseliny a esenciálne aminokyseliny

Naopak, psie žrádlo by nemalo obsahovať žiadne konzervanty ani farbivá. Dávajte pozor na to, aby bola daná zložka v krmive jasne definovaná (nie len „obilnina“ alebo „mäso“). Čím presnejší bude popis, tým kvalitnejší výrobok.

Ako spoznať, že vášmu psíkovi krmivo vyhovuje?

Tak najprv mu chutí. Po pár týždňoch by ste si tiež mali začať všímať lesklú a hebkú srsť, tmavú a pevnú stolicu, že mu nezapácha z papule a tiež nie je prehnane unavený.

Najlepšie krmivo pre psov

Na Pilulke vyberiete to najlepšie krmivo pre vášho psíka pomocou filtrov. Zvoľte napríklad obľúbenú značku, alebo filtrujte podľa požadovaných vlastností. Potrebujete stravu upraviť tak, aby bola viac diétna? Alebo zháňate hypoalergénne krmivo pre psov? Račte vyberať.

Užívatelia najlepšie hodnotia rady Elbeville, Brit Care a Brit. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Beaphar Lactol Puppy Milk Sušené mlieko 1 kg.

Najlepšie hodnotené Krmivo pre psov - Morčacie - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Najlepšie hodnotené Krmivo pre psov - Morčacie ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Najlepšie hodnotené Krmivo pre psov - Morčacie na 92 %
Recenzia produktu: Canvit Snacks Immunity pro psy 200 g
5 / 6x
Dobrý pomer cena a kvalita
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 400 g
5 / 2x
psíkovi chutí
Recenzia produktu: Beaphar Lactol Puppy Milk Sušené mlieko 500 ml
5 / 1x
Spokojnosť, na jedničku.
Recenzia produktu: Pet Farm Family Divočina pre psov 180 g
5 / 3x
Top
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 180 g
3 / 2x
Konkrétne s touto konzervu som nie spokojná nakoľko v každej ktorú som otvorila bolo od 40g. do 50g čistého stuhnutého tuku ktorý samozrejme nemôžem dať psíkovi a tak zo 180g konzervy vyhodím tretinu, ostatné druhy sú zatiaľ vporiadku.Takže hovädziu konzervu už nebudeme objednávať.S pozdravom Krajčová.

Kategóriu Krmivo pre psov sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Krmivo pre psov zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Krmivo pre psov sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov.