Krmivo (273 produktov)

Kŕmenie psov a mačiek je dôležitou súčasťou starostlivosti o týchto domácich miláčikov. Výber vhodného krmiva môže byť ale pre mnohých majiteľov ťažkou úlohou, pretože trh ponúka širokú škálu možností a mnoho výrobcov tvrdí, že ich výrobky sú tie …

 Zobraziť viac

Kŕmenie psov a mačiek je dôležitou súčasťou starostlivosti o týchto domácich miláčikov. Výber vhodného krmiva môže byť ale pre mnohých majiteľov ťažkou úlohou, pretože trh ponúka širokú škálu možností a mnoho výrobcov tvrdí, že ich výrobky sú tie najlepšie. Pri výbere krmiva je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ako je vek, veľkosť a stav zdravia vášho maznáčika, jeho aktivitu a individuálne potreby.

Najlepšie krmivo pre psy a mačky by malo byť vyvážené a malo by obsahovať všetky dôležité živiny, ktoré sú pre ich zdravie nevyhnutné. Pre psy je dôležité, aby krmivo obsahovalo dostatok bielkovín a tukov, zatiaľ čo mačky potrebujú vyšší obsah tukov a nižší obsah bielkovín. Obe zvieratá by mali dostávať dostatok vlákniny, aby mali zdravý tráviaci systém.

Typy krmív pre psy a mačky

Existujú tri hlavné typy krmív: suché, mokré a prírodné

Suché krmivo (granule) je obvykle lacnejšie a ľahšie sa skladuje. Na Pilulke si vyberiete z celého radu špeciálnych granúl od hypoalergénnych cez diétne po tie určené na citlivé zažívanie. Mokré krmivo (kapsičky, konzervy) môže byť vhodnejšie pre staršie psy a mačky alebo pre tie s problémami s trávením. Prírodné krmivo je vyrobené z čerstvých surovín a neobsahuje žiadne umelé prísady, na druhú stranu môže byť drahšie ako ostatné možnosti. Na Pilulke ho nájdete pod záložkami Eko a Bio.

Pokiaľ máte domáceho maznáčika, je dôležité zvoliť pre neho vhodné krmivo, ktoré bude spĺňať jeho individuálne potreby. Pokiaľ si nie ste istí, čo je pre vaše plemeno vhodné, určite sa poraďte so svojim veterinárom.

Zákazníci si obľúbili značky Brit Care, Brit a Stuzzy. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny výrobok, pozrite sa aj na kategórie Doplnkové krmivo, Granule, Kapsičky pre miláčikov, Konzervy a Krmivo pre mačky. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Pet Farm Family Divočina sušienky 110 g.

Product image

Plastin 5 kg

Môžete mať už zajtra13,90 €
Product image

Pet Farm Family Granule Divočina 2 kg

Môžete mať už zajtra25,90 €
Product image

Beaphar CARE+ Morča 250 g

Môžete mať už zajtra6,20 €
Product image

Brit Care Premium by Nature Adult L 3 kg

Môžete mať už zajtra12,90 €
Product image

Brit Care Premium by Nature Adult XL 15 kg

Môžete mať už zajtra50,90 €
Product image

Brit Care Premium by Nature Adult M 8 kg

Môžete mať už zajtra27,90 €
Product image

Brit Care Premium by Nature Adult L 15 kg

Môžete mať už zajtra49,90 €
Krmivo - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Krmivo ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Krmivo na 92 %
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 400 g
5 / 2x
psíkovi chutí
Recenzia produktu: Geloren HA príchuť jablko 1350 g 90 ks
5 / 2x
pomáhá jak má.
Recenzia produktu: Pet Farm Family Divočina pre psov 180 g
5 / 2x
Top
Recenzia produktu: Plastin 5 kg
5 / 1x
Veľmi som spokojná ,dobré balenie
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 180 g
3 / 2x
Konkrétne s touto konzervu som nie spokojná nakoľko v každej ktorú som otvorila bolo od 40g. do 50g čistého stuhnutého tuku ktorý samozrejme nemôžem dať psíkovi a tak zo 180g konzervy vyhodím tretinu, ostatné druhy sú zatiaľ vporiadku.Takže hovädziu konzervu už nebudeme objednávať.S pozdravom Krajčová.
Hore

Kategóriu Krmivo sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Krmivo zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Krmivo sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov.